WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir?

Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a erişim sorunu yaşanıyor. Tüm dünyada bir milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp'a bağlanma sorunu sosyal medyada gündem oldu. Peki WhatsApp çöktü mü? Instagram çöktü. Yurdumuzda ve dünyada 1 milyardan fazla bir kullanıcaya sahip fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'da erişim sıkıntısı yaşanıyor.
Takip et
WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

WhatsApp çöktü mü? Sorusu kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. WhatsApp Web uygulamasının erişim probleminin ardından WhatsApp’ta da erişim sorunu yaşandı. Twitter’da kullanıcılar yorum yağmuruna tuttu. Peki, WhatsApp neden açılmıyor? İşte Whatsapp hakkında detaylar…

Instagram bu akşam bir kez daha erişim sorunuyla gündeme geldi. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulama, akış yenilenemiyor uyarısı veriyor. Sosyal medyadaki kullanıcılar ise Instagram çöktü mü, neden açılmıyor sorularının yanıtlarını arıyor. İşte ayrıntılar…

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram’a erişim sağlayamayan kullanıcılar meraklı arayışı sürdürüyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da kullanıclar artık erişim konusunda sorunlar yaşıyor. Uygulamaya mobilden girmeye çalışan kullanıcılar akış yenilenemiyor uyarısıyla karşılaşıyor.

Instagram’a, bugün 20:25 sularından itibaren erişim sorunu yaşanıyor.

WEB’TE DE BENZER SORUN VAR

Uygulamaya web üzerinden girmeye çalışan kullanıcıların büyük bir kısmı ‘Oops, an error occurred.’ hatası ile karşılaştı.

Hatta bazı kullanıcılar da bu bölüm de görünmezken, Instagram’ın hiçbir hizmeti kullanılamadı.

Erişim sorununun teknik bir aksaklıktan kaynaklandığı sanılırken, Instagram’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

WhatsApp ve WhatsApp Web’te erişim sorunu yaşanıyor. Yetkililerden ise sorun ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir?

WHATSAPP ARIZA HARİTASI – 19 MART 2021

Dünyaca popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta Türkiye’de sorun yaşanıyor.

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ SORULARI TWİTTER’DA OLAY OLDU!

WhatsApp’ta yaşanan erişim sorunun ardından Twitter’da whatsapp TT oldu. Milyonlarca kullanıcı paylaşımda bulundu. İşte o yorumlardan bazıları…

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? Instagram erişim sorunu nedir?

-whatsapp çöktü mü bana hiç mesaj gelmiyor

şu dünyada tek çöken whatsapp değil

whatsapp neden açılmıyor

whatsapa ne oldu böyle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.