Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı!

Mobilya ve ev eşyaları satan e-ticaret şirketi WAYFAIR, inanılmaz bir suçlama ile gündeme geldi. Twitter ve Reddit’te Wayfair ‘in kaçırılan çocukların ticaretini yaptığı iddia edildi.. İddialar komplo teorileri mi yoksa gerçek mi? Amerika ayağa kalktı! Amerika Obama ve Hilary Clinton’ın adının karıştığı bir Pizza Gate olayı daha mı yaşıyor? Mobilya ve ev eşyaları satan e-ticaret şirketi WAYFAIR, inanılmaz bir suçlama ile gündeme geldi. Twitter ve Reddit’te Wayfair ‘in kaçırılan çocukların ticaretini yaptığı iddia edildi.. İddialar komplo teorileri mi yoksa gerçek mi?
Takip et
Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Wayfair nedir?

Wayfair Inc. mobilya ve ev eşyaları satan bir Amerikan e-ticaret şirketidir. Eskiden CSN Mağazaları olarak bilinen şirket 2002 yılında kuruldu. Dijital platformları 11.000’den fazla global tedarikçiden 14 milyon ürün sunuyor. Çevrimiçi şirketin merkezi Boston, Massachusetts’te bulunmaktadır. Wayfair’in Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra Kanada , Almanya , İrlanda ve Birleşik Krallık’ta ofisleri ve depoları bulunmaktadır.Wayfair beş markalı perakende web sitesi işletmektedir: ana Wayfair sitesi, Joss & Main, AllModern, Birch Lane ve Perigold.

Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmet veren e-ticaret sitesi Wayfair üzerinden çocuk ticareti yapıldığı iddia edildi! Son dakika haberine göre; sapkın milyarder Jeffrey Epstein’in kurduğu fuhuş ağının benzeri yeniden ortaya çıktı. Wayfair üzerinden satılan halı, dolap gibi ürünlerin içerisinde polisin kayıp çocuklar listesi içinde yer alan çocuk isimlerinin olduğu görülüyor. Bu skandal sonrası dünya kamuoyundan tepki yağıyor! Lüks dolaplara, çekmecelere kaybolan çocukların adlarının verilmesinin, şebeke içinde şifreleme taktiği olabileceği iddia edildi.

Amerika ayağa kalktı! Amerika Obama ve Hilary Clinton’ın adının karıştığı bir Pizza Gate olayı daha mı yaşıyor?Bir sosyal medya kullanıcısı e- ticaret sitesi Wayfair’in oldukça pahalıya dolap, çekmece, yastık gibi ürünleri satmasının arkasındaki nedeni daha doğrusu teoriyi paylaştı. Bu teori 2016 yılında Pizza Gate skandalı olarak manşetlere taşınan komplo teorisine benzerliği ile dikkat çekti.

Wayfair web sitesinde satışa sunulan oldukça pahalı dolaplara, çekmecelere, yastıklara marka, model, tasarımcı yada etiket olarak Amerika’da kayıp olan çocukların ismini verdi.Wayfair’de yer alan dolapların ismi Neriah, Yaritza, Alyvia ve Samiyah gibi kayıp çocukların ismi verildiği keşfedildi.

WAYFAİR YETKİLİLERİ KONU İLE İLGİLİ NE DEDİ?

Newsweek’e konuşan Wayfair yetkilileri ürünlerin bu kadar pahalı olması söz konusu isimlerin verilmesine dair iddialar hakkında “Tabii ki, bu iddialar gerçek değil. Söz konusu ürünler, doğru fiyatlandırılan endüstriyel sınıf dolaplardır. Tedarikçi tarafından sağlanan fotoğrafların ve açıklamaların yüksek fiyat noktasını yeterince açıklamadığını kabul etti. Ürünleri yeniden adlandırmak ve fiyat noktasını netleştirmek için ürünü doğru bir şekilde tasvir eden daha ayrıntılı bir açıklama ve fotoğraflar sunmak için ürünleri geçici olarak siteden kaldırdık.” açıklamasını yaptı.Sosyal medya kullanıcıları ise konuyla ilgili kararlı Reddit’te bir kullanıcı”Peki, kızlardan sonra adlandırılan bu ürünlerin SKU #’ına bakarsanız, görüntünün sansürsüz bir arama motorunda ( yandex gibi) bikinili çocukların resimlerini gösterir. Bu ne? ” sorularını sordu.Teoriye inanan birçok sosyal medya kullanıcısına rağmen, bazı Twitter kullanıcıları Wayfair fotoğraflarında gösterilenler gibi bir kutunun içine insan göndermenin mümkün olmadığını düşünüyor.

Mobilya ve ev eşyaları satan e-ticaret şirketi WAYFAIR, inanılmaz bir suçlama ile gündeme geldi. Twitter ve Reddit’te Wayfair ‘in kaçırılan çocukların ticaretini yaptığı iddia edildi.. İddialar komplo teorileri mi yoksa gerçek mi? Şuan için bilinmiyor. Amerika Obama ve Hilary Clinton’ın adının karıştığı bir Pizza Gate olayı akıllara geldi.

SOSYAL MEDYA NE DEDİ?

Sosyal medya kullanıcıları ise konuyla ilgili kararlı Reddit’te bir kullanıcı”Peki, kızlardan sonra adlandırılan bu ürünlerin SKU #’ına bakarsanız, görüntünün sansürsüz bir arama motorunda ( yandex gibi) bikinili çocukların resimlerini gösterir. Bu ne? ” sorularını sordu.

Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı!Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı! Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı!

TRENDYOL AÇIKLAMA

Wayfair skandal olayı nedir? Wayfair çocuk ticareti mi yapıyor? WayFair açıklama yaptı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.