Wandavision 2.sezon olacak mı?  Disney+ Wandavision Yorumları

Marvel dizi evreninin Netflix‘ten tamamen Disney+‘a geçme kararının ardından Marvel dizileri içerisinde yayınlanan ilk dizi Wansavision olmuştu. Scarlett Witch ve Vision karakterleri üzerine kurulan dizi enstantaneleri ile oldukça dikkat çekti. Dizi ülkemizde de yayını yapan platformu yer almamasına rağmen büyük ilgi gördü. Peki Wandavision 2.sezon olacak mı? Resmi açıklama haberimizde
Takip et
Wandavision 2.sezon olacak mı?  Disney+ Wandavision Yorumları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Toplam 9 bölümden oluşan yapım, 5 Mart 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Haliyle diziyi bitiren sevenlerin ise aklında uyanan ilk soru ise Wandavision 2.sezon olacak mı? sorusu oldu. Bu sorunun cevabı daha önceden de belli olsa da dizinin tasarımcısının güncel bir açıklaması var. Dizinin daha önce de mini dizi olarak tasarlandığını yazmıştık. Yapımın tasarımcısından da konu ile ilgili açıklama geldi.

Wandavision konusu

Dizinin konusu, Wanda Maximoff’un Scarlet Witch’e dönüşüm sürecini anlatacak ve dizi, fragmandan da görüleceği üzere 50’li yıllar atmosferinde geçecek. Olsen, aynı karakterle Doctor Strange in the Multiverse Madness filminde de yer alacak ve iki proje arasında önemli bağlantılar olacak. Marvel Comics’in Wanda Maximoff / Scarlet Witch ve Vision. isimli karakterlerinin hikâyesine dayanan dizi Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı olup Avengers: Endgame filminden sonra ve Doktor Strange filminin ikinci kısmına paralel olacaktır. WandaVision dizisi yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu sebeple dizi Avengers: Infinity War ile ilgili olacak. İki karakterde Avengers: Infinity War’da Thanos tarafından öldürülmüştü. Bu iki karakterin karakter gelişimlerinin ve yeni maceralarının anlatılacağı dizi izlemesi keyifli bir yapım olacağa benziyor.

Wandavision oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’e Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park, Teyonah Parris ve Bobby Hernandez eşlik edecek.

Wandavision 2.sezon olacak mı?  Disney+ Wandavision Yorumları

Wandavision 2.sezon olacak mı?

Dizi başlamadan önce de mini dizi olarak tasarlandığı açıklanmıştı. Dizinin büyük beğeni toplaması sonrası 2.sezon olur mu acaba? soruları kafalarda belirmeye başlamıştı ki, WandaVision yönetmeni Matt Shakman, dizi için 2. sezon planları olmadığını söyleyerek merak edilen soruları ortadan kaldırdı. Yani Wandavision 2.sezon olmayacak.

WandaVision Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Wandavision 2.sezon olacak mı?  Disney+ Wandavision Yorumları Wandavision 2.sezon olacak mı?  Disney+ Wandavision Yorumları

İzleyenler sabrısızlıkla bir sonraki bölümü bekledi

Ben artık WandaVision izlemek için bir hafta beklemek istemiyorum çok zor geçiyor??

ileri bölümlerde çok pis wanda-vision atışması göreceğiz kesin bak

WandaVision yeni bölümü arabada izledim dizi o derece iyi yani bekleyemiyorum

“herşey iyi güzel, kurgu cast hikaye vs. vs. fakat yinede dizi beni sarmadı. yani kısa süresinden mi yoksa dizi oluşundan mı neden bilmiyorum fakat taşlar yerine oturmadı bir türlü.

sanırım filmlere çok alıştım dizinin ilerleyişi onun için yavaş geliyor”

“far from home’da kamera görüntülerinden gördüğümüzün aksine -hulk’ın snap’inin etkilerini ilk bunda gördük, basketbol sahasına bando geri dönüyordu- daha yavaş ve daha kaotik bir snap gördük” kusura baklava

“bu olaylar iki bölümde nasil baglanacak merak konusu. umarim son iki bolum birer saat felandır.

edit: 9muş pardon. o zaman 30 dakikanın 2dk gibi gecmesinden dert yanayım.”

“1,5 yıl aradan sonra nihayet marvel cinematic universe bünyesinde yeni bir yapım yayına girmişken, koyu marvel hayranı olduğunu iddia edip izlerken uyuyakaldığını söyleyen birini neden ciddiye alalım?

valla dayaklıksınız ha.”

“ilk iki bölümünü atlaya atlaya izlediğim, 30 dakika olmasına rağmen sıkıldığım dizidir.”

“tatlı bir sitcom olarak başlayıp, yakında saykoya bağlayacak dizidir. çizgi romanlarda wanda’nın gerçeklik ile oynamaları insanların intihar etmesine bile sebep oluyordu.

yalnız bir cadı ve yarı insan-yarı robotun hayata uyum sağlamasını anlatan diziyi de keyifle izlermişim ben”

“marvelin şimdiye kadar yaptığı en iyi iş gibi geliyor bana, özellikle dizi sektörü açısından. 60-70-80lerin sitcomlarina hakim birisi olarak nasıl bu kadar o dönemi gerçekçi yansıtabilmisler hayret ettim. telaffuzlar, espriler, yayın kalitesi her şeyiyle retroydu. ve beni en geren marvel yapimiydi gerçekten. her şey güllük gulistanlik gibi giderken arada gerçeğe dönüşle gerçekleşen trajediler yardım çığlıkları beni urpertti. hele de bunun dr strange e bağlanacağını bilince daha da bir zevk alıyorsunuz. mükemmel yapım mükemmel yaratıcılık mükemmel prodüksiyon!”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.