adplus-dvertising

Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi ile çalkantılı bir ilişki yaşayan Wanda Nara, Arjantin’de gündem oldu. 35 yaşındaki Wanda Nara, ülkesinde katıldığı bir TV programında giydiği kıyafetle sosyal medyayı salladı.
Takip et
Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, Arjantin’de yayınlanan bir TV programına konuk oldu. TV şovunda giydiği kıyafetle izleyicilerin ve sosyal medyadaki takipçilerinin beğenisini kazanan Wanda Nara, gündemi salladı. Galatasaray’ın tecrübeli golcüsü Mauro Icardi’nin çalkantılı bir aşk yaşadığı eşinin giydiği kıyafet sosyal medyada çok konuşuldu. Paris Saint Germain’den sezon sonuna kadar kiralanan Mauro Icardi ile birlikte İstanbul’a gelen Wanda Nara, kısa bir süre sonra ülkesi Arjantin’e döndü. Wanda Nara, sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta bir paylaşım yaparak Mauro Icardi ile ayrıldığını açıkladı. Wanda Nara’nın bu paylaşımı sosyal medyada büyük ses getirdi. Wanda Nara, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda dikkat çeken ifadeler kullandı. 35 yaşındaki güzel kadın paylaşımında, “Bu anı yaşamak benim için çok acı verici. Bu ayrılık hakkında daha ayrıntılı bir ipucu vermeyeceğim. Lütfen sadece benim için değil, çocuklarımız için de anlayabilmenizi rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

Arjantin’de bir TV programına katılan Wanda Nara, program için giydiği kıyafetle çekime katıldı. Wanda Nara kıyafetiyle bir paylaşım yaptı ve “Eller yukarı! Bugünkü görünüşüm” ifadelerini kullandı. Wanda Nara’nın bu paylaşımı ve giydiği kıyafet kısa süre içerisinde sosyal medyayı salladı. 35 yaşındaki Arjantinli bu paylaşımını 406 binin üzerinde beğeni aldı. Wanda Nara’nın paylaşımını 3 bin 500’ün üstünde yorum atıldı. Instagram hesabında 15 milyon 400 binin üstünde takipçisi bulunan Wanda Nara, Mauro Icardi’yi takibi bıraktıktan sonra tekrar takip etmemesiyle dikkat çekti. Mauro Icardi’yle olan tüm paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından kaldıran Wanda Nara’nın eşi Mauro Icardi ise hala Wanda Nara’yı takip ediyor. Mauro Icardi’nin Instagram hesabında ikilinin fotoğrafları da duruyor.

Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!

Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!

MAURO ICARDİ, ARJANTİN’E GİTTİ

Wanda Nara’nın bu sözleri sonrası Mauro Icardi dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Milli arada Türkiye’den Milano’ya giden Arjantinli yıldız futbolcu daha sonra Wanda Nara’nın gönlünü almak için Arjantin’e uçtu. Arjantin’de Wanda Nara’yla buluşmak isteyen Mauro Icardi’nin malikaneye alınmadığı ve Wanda Nara’nın korumaları tarafından dışarı çıkarıldığı aktarıldı. Mauro Icardi bu haberlerin ardından bir paylaşım yaptı ve “Mutlu dönüyorum” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım çift arasındaki ayrılığın yeniden birleşme noktasına geldiği şeklinde yorumlandı.

WANDA NARA İSTANBUL’A GELMEDİ

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi bu paylaşım sonrası İstanbul’a döndü. Wanda Nara ise Arjantin’de kaldı. Çift arasındaki ayrılığın devam ettiği gözlemlenirken Wanda Nara, Arjantin’de bir TV programına konuk oldu.

Icardi’den ayrıldığını açıkladı

Wanda Nara, geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın yeni yıldızı Mauro Icardi’den ayrıldığını açıklamıştı. Ayrılık açıklaması sosyal medyanın gündemine otururken ünlü isim açıklamasında, “Bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim” ifadelerini kullanmıştı.

Wanda Nara pozlarıyla gündemden düşmüyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.