Wanda Nara: Eşimin beni kıskandığını sanmıyorum

Arjantinli forvet Mauro Icardi ile evli olanWanda Nara’dan çarpıcı itiraflar geldi. Sosyal medyada paylaştığı pozlarla adından söz ettiren Nara, başarılı golcünün kendisini kıskanmadığını söylerken, bu zamana kadar estetik yaptırmadığını ve iğne görünce tansiyonunun düştüğünü de açıkladı.

PSG forması giyen Arjantinli forvet Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara yanıt verdi.

Wanda Nara: Eşimin beni kıskandığını sanmıyorum

Aynı zamanda modellik de yapan Nara, bir takipçisinin “Mauro seni kıskanıyor mu?” sorusuna, “Sanmıyorum. Peki ben Mauro’yu kıskanıyor muyum? Şimdiye kadar onu kıskanmamı gerektirecek hiçbir koz vermedi bana” şeklinde yanıt verdi.

Wanda Nara: Eşimin beni kıskandığını sanmıyorum

34 yaşındaki Nara bir başka takipçisinin “Yüzünde estetik var mı?” sorusuna ise, “Yüzümde hiçbir ameliyat yok, estetik yaptırmadım” dedi.

“İnsanların beni Instagram filtreleriyle görmesi güldürüyor ve hemen ameliyat olduğumu sanıyorlar” diyen Nara, “Fakat şırınga görür görmez tansiyonumun düştüğünü bilmiyorlar ki” diyerek yanıtladı.

Wanda Nara: Eşimin beni kıskandığını sanmıyorum

Maxi Lopez ile evliyken Mauro Icardi ile birlikte olan ve ardından hayatını Icardi ile birleştiren Wanda Nara gündemden düşmüyor.

Mauro Icardi’nin başarısının yanı sıra Wanda’nın popülaritesi İtalya’da büyük ölçüde büyümeye devam ediyor. Wanda, Instagram’da 7 milyondan fazla Instagram takipçisine sahip.

Wanda Nara: Eşimin beni kıskandığını sanmıyorum

Wanda’nın Instagram’da paylaştığı “Masum Yüz” yazılı gönderinin altına bir takipçisi “Girdiğin ilişki nedeniyle nerede olduğunuzu kim düşünebilirdi?” şeklinde bir yorum yapmıştı.

Wanda Nara ise takipçisine “Her gece yapıyorum. Neden sen de denemiyorsun?” şeklinde cevap vermişti. Nara’nın bu yanıtı sosyal medyada gündem olmuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı