adplus-dvertising

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Medya sektöründen tanıdığımız Volkan Üst kalp krizi geçirdiği haberleriyle gündeme gelmişti. Peki, Volkan Üst kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Volkan Üst kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi?
Takip et
Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 27.06.1973

Eğitimi: Marmara Üniversitesi

Eşi: Özge Uzun

Çocukları: Dağhan- Ömür Siva

Volkan Üst sunucu Özge Uzun’un eşidir. Çiftin bu evliliklerinden Dağhan isminde bir oğulları ve Ömür Siva isminde bir kızları vardır.

Çift daha önce 2013 yılında boşanmış, sonrasında tekrar barışmış ve evlenmişlerdir.

Volkan Üst CanWest Medya operasyon direktörü ve eski NTV Grubu radyoları operasyon direktörlüğü yapmış bir isimdir.

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

VOLKAN ÜST’ÜN EŞİ ÖZGE UZUN KİMDİR?

Özge Uzun ise 22 Ocak 1979 yılında Ankara’da doğdu.

1993 senesinde Radyo Vizyon’da çalışan Erhan Konuk sayesinde yayın hayatına girdi.

O dönemlerde TRT spikerlerinin yardımıyla sektöre ait bilgiler edindi.

Kariyerine Alem Fm’de adım atan Özge Uzun, NTV kanalında seslendirme işine girdi.

Bununla beraber Tv haberciliği eğitimini alan ünlü sunucu, habercilik sektörüne geçiş yaptı.Uzun zaman NTV ekranlarında izleyicileriyle buluşan Özge Uzun, FOX Tv ve CNN Türk’te de spikerlik görevinde bulundu.

2012 senesinde KanalTürk te sabah programı yapan başarılı sunucu, uzun zaman Tv8 ‘de Haftasonu sabah kuşağı programı olan Erken Baskı ’nın sunuculuğunu yaptı, 2015 yılının ilk günlerinde TRT Haber kanalına geçti.

2004 yılında Volkan Üst ile hayatını birleştiren Özge Uzun’un Dağhan ile Ömür Siva adında 2 çocuğu var.

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim? Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Bir süredir eşiyle birlikte Azerbaycan’da yaşayan Özge Uzun, konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 2014 yılında sürpriz bir kararla 10 yıllık eşinden ayrılan Özge Uzun, 2 yıl süren ayrılık süreci ardından eski eşiyle 2017’de yeniden evlendi.

Özge Uzun konuk olduğu bir televizyon programında eski eşiyle ilgili “Yurtdışında yaşıyor Volkan, Türkiye’ye gelmişti birlikte yemek yedik, konuştuk. Karşılıklı adım attık. Yaşadığımız 1,5-2 yıllık ayrılık ikimize de iyi geldi. 3 hafta telefonlaştık, mesajlaştık, flörtleştik. Cuma günü geldi ‘Benimle çıkar mısın’ dedi, ben de kabul ettim.” açıklamasında bulmuştu.

Volkan Üst, geçtiğimiz yıllarda kalp krizi nedeniyle ölümden dönmüş, çift oldukça zor günler yaşamıştı.

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Başkasıyla Evlenecek Diye Korktum

Eşi Volkan Üst ile tekrar barışmasını ve evlenmesini anlatan ÖzgeUzun “Volkan çok hasta olmuş bende çocuklarla ilgili bir şey yazıyorumdum kendisine ama bana geri dönmüyordu. Bende uzun bir mesaj attım ama hastanedeymiş. Durumu öğrenince çocuklarımın babası diye çok ağladım. Sonrasında konuşmaya başladık. Sonra bana ‘Seninle konuşmam gerekiyor’ dedi. Bende başka birisiyle evlenecek korktum ama ‘tekrar evliliği deneyelim ‘dedi ve evlendik” dedi.

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

“YENİ BİR HAYATA UÇUYORUM”

Eşinin yanına Bakü’ye taşınacak olan Özge Uzun, İstanbul’dan ayrılışıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir elveda mesajı yayınladı. Mesajında son derece duygusal satırlara yer veren Uzun şu ifadeleri kullandı:”İşte gidiyorum. Tam 20 yıl önce binbir hayalle geldiğim şehre veda ediyorum. Yaşadım, nefes aldım, nefessiz kaldım, acıdım, kahkaha attım, ağladım. Kaybettim, çok kazandım. İncindim ama incittim de. Terk edildim, terk ettim! Arkamda, yanımda iyi yürekler biriktirdim. Mucizelerim iki kanadım. Yeni bir hayata uçuyorum.”

Volkan Üst kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.