adplus-dvertising

Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir?

Kanal D'nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler'de bu akşam Volkan Konak yer alıyor. Özel hayatını göz önünde yaşamak istemeyen Volkan Konak eşi hakkında da bilgi paylaşmaktan hoşlanmıyor. Volkan Konak hayranları sanatçının eşini merak ediyor. İşte Volkan Konak'ın eşi Selma Konak...
Takip et
Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Selma Konak, eşinin aksine göz önünde değil, daha sade ve kendi halinde bir yaşam sürmektedir. Bu yüzden özel hayatı da bilinmemektedir.

1992 yılında dünyaevine giren Volkan Konak ile Selma Konak çiftinin ‘Şimal’, ‘Volkan’ ve ‘Derin’ adlarında 3 çocuğu bulunuyor. Karadeniz şarkılarını kendi tarzıyla yorumlayan Volkan Konak, 2016 yılındaki bir konserinde eşine hâlâ aşık olduğunu dile getirmişti.

Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir?

90’lı ve 2000’li yıllarda Karadeniz türküleriyle ve şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Volkan Konak, ‘Kuzeyin Oğlu’ adlı eğlence programıyla uzun yıllar televizyon ekranlarında boy gösterdi. Bir konserinde vasiyeti hakkında konuşan başarılı şarkıcı, “Siz sevenlerime vasiyetimdir ne olur beni gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi. Bir kutuya koyup Karadeniz’imin üstüne bir helikopter ile savursunlar tüm küllerimi özellikle Trabzon’umun üstüne” ifadelerini kullandı.

Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir?

Selma Konak ile Volkan Konak 1992 yılında evlendi. Çift, dünyaya gelen çocuklarına sırasıyla ‘Şimal’, ‘Volkan’ ve ‘Derin’ adlarını verdi.

Birbirlerine olan aşklarıyla bilinen Selma Konak ile Volkan Konak çifti, mutlu bir aile tablosu çiziyor. Ünlü Karadeniz şarkıcısı 2016 yılında verdiği bir konserinde ailesiyle ilgili şunları söyledi: “24 yıldır aynı kadına aşığım, 6 aylık bir kızım var, canım sıkıldıkça çocuk yapıyorum”

Evliliği boyunca gözlerden ve magazin basınından uzak duran Selma Konak, evinde çocuklarıyla vakit geçiriyor. Hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor.

Korkak insanı da sevmediğini de belirten ünlü şarkıcı, “Bir herifin köşesi olacak. Yürüdüğü zaman kadını arkadan ‘Herif ya, kaldırımlar gibi’ diyecek. Herif herif gibi olacak, ne o ya sidikli adamlar, bırakın bu işleri” ifadelerini kullandı.

Volkan Konak, erkek hayranlarından yanlarında oturan kadınlara, “Sevgilim, bahar ve yaz kokusu geldi burnuma. Bir dilim kavun gibi mis gibi kokuyor dünya. Yanımdasın ya şu an dünya bir kavun gibi mis gibi kokuyor” cümlesini söylemelerini isteyerek devam etti ve esprili bir dille, “Deyiverin bunu. Animasyon yapın siz de. Oturmayın öküz gibi” dedi.

VOLKAN KONAK KİMDİR?

Volkan Konak, 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Maçka’da tamamladıktan sonra öğretmeninin teşvikiyle 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı’na girdi.

Volakn Konak detaylı biyografisine buradan ulaşabilirsiniz

 VOLKAN KONAK’IN SIR GİBİ SAKLADIĞI EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI!

Resmi Instagram hesabından da hiç kimseyi takip etmeyen Volkan Konak’ın gizli saklı tuttuğu eşinin ortaya çıkması ise fazla uzun sürmedi.

Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir? Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir? Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir? Volkan Konak’ın sır gibi sakladığı eşi Selma Konak kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.