Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 2019 yılında dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile mutlu evliliğinden kareleri paylaşmayı ihmal etmiyor. Instagram’da 486 bin takipçisi bulunan ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikah masasına oturduğu eşinden gelen büyük jesti takipçileri ile paylaştı.
Takip et
Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen şarkıcı Aylin Coşkun, 2019 yılında dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile mutlu evliliğinden kareleri paylaşmayı ihmal etmiyor.

Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

Instagram’da 486 bin takipçisi bulunan ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikah masasına oturduğu eşinden gelen büyük jesti takipçileri ile paylaştı.

“YÜZÜMÜ KOLUNA DÖVDÜRMÜŞ” Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

Volkan Aslan, eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme olarak yaptırdı. Coşkun, o anları sosyal medya hesabının hikaye bölümünden “Kocişim sürpriz yapıp yüzümü koluna dövdürtmüş” notuyla yayınladı.

Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

Öte yandan 45 yaşındaki Aylin Coşkun, geçtiğimiz temmuz ayında bir düğünde sahne almış ve konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“EŞİM BİR ŞEY BEĞENMİYOR” Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

“Eşim bir şey beğenmiyor” diyen Coşkun, “Yemek yapıyorum yaranamıyorum, temizlik yapıyorum yaranamıyorum hiçbir şey beğenmiyor artık yapmayacağım. Aramız iyi ama beğenmiyor yani” ifadelerini kullanmıştı.

“16 KİLO ALDIM” Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna dövme yaptırdı

Yaklaşık 1,5 yıldır tüp bebek tedavisi gördüğünü söyleyen şarkıcı herkesten dua etmesini istedi. Şarkıcı, “Olmuyor şu an deniyoruz 16 kilo aldım. Tedaviler devam herkesten dua istiyorum. Kanser hastalarıyla aynı streste gidiyormuş tüp bebek tedavisi 1,5 yıldır çok uğraşıyorum” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.