Victoria’s Secret’ın İzlenme Oranı Düştü Defile İptal Oldu

2001 yılından bu yıla kadar her yıl düzenli olarak yayımlanan Victoria's Secret'ın televizyon defilesi iptal edildi. Firma ABD'de 53 mağazasını kapatıyor.

Amerikan kadın iç giyim ve güzellik ürünleri firması olan Victoria’s Secret, 2001 yılından bu zamana kadar düzenli olarak yapılan televizyon defilesini, düşen izlenme oranları sonrası yapmamaya karar verdi. Ayrıca firma, ABD’de 53 mağazasını kapatıyor.


Büyük ilgi ile takip edilen defilelerin bu yıl yapılmayacağının açıklanmasında sonra Victoria’s Secret’ın kurucusu ve CEO’su Leslie Wexler, defilenin pazarlama stratejisini yeniden değerlendireceklerini belirtti. İlk defile 12 milyon kişi tarafından izlenirken, 2018’in Aralık ayında yapılan Walt Disney’e ait ABC kanalında yayımlanan defileyi 3.3 milyon kişi izlemişti.

Guardian’da yer alan habere göre, şirketin müşterilerinin American Eagle Outfiter’a ait Aerie ve pop şarkıcısı Rihanna’ya ait Savage X Fenty gibi daha modern markalara yöneldiği belirtildi. Firmanın bu yıl ABD’de bulunan en az 53 mağazasını kapatacağı da ifade edildi.

WEXLER’İN, EPSTEİN İLE İLİŞKİSİ TARTIŞILDI

Victoria’s Secret, Leslie Wexler’in, aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve seks amaçlı insan kaçakçılığı yapmakla suçlanan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’le yakın ilişkisi de tartışma konusu olmuştu. Yargılanmayı beklerken 10 Ağustos’ta hapishanedeki hücresinde ölü bulunan Epstein’in intihar ettiği açıklanmıştı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı