Victoria’s Secret’ın İlk Büyük Beden Modeli

ABD’li moda evi olan Victoria’s Secret, kadın iç çamaşırı firması ile yaptığı işbirliği sonucunda, büyük beden modeli Ali Tate-Cutler ile anlaştı.

İngiltere'de bulunan kadın iç çamaşırı şirketi olan Bluebella, Victoria's Secret ile işbirliği anlaşması yaptı. Bu anlaşma kapsamında tanıtım filmi için Ali Tate ile çalışan moda devi, ilk defa büyük beden bir modelle anlaşmaya vardı.

 

Victoria'a Secret'ın bu hareketi ise, geçen hafta çok ses getiren Gucci'nin yeni modeli Armine Harutyunyan'ı hatırlattı. Gucci'nin yeni yüzü dünya üzerinde en çok konuşulan konulardan biri olmuştu ve Gucci de bu bağlamda haber sitelerinde yer almıştı.

Victoria's Secret'ın New York'ta düzenlediği lansmana katılan model Ali Tate, "Victoria's Secret duvarlarında olduğumu görmek hayal gibiydi. Bu marka sanırım birçok kişinin idolüydü." açıklamasını yaptı.

Kendisi gibi insanlar olduğuna da değinen güzel model, "Bu büyük bedenler için doğru yönde çok güzel bir adım. Marka ile direkt olarak çalışmasam da tanıtımlarda yer alan ilk büyük beden model olduğumu söylemeliyim. Medya ve moda alanında daha çok olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü çoğu kadın kafalardaki zayıflık ve fizikte değil. Bu belki de Victoria's Secret için bir adım olur." ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı