Victoria Beckham Cinsel Hayatları Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz haftalarda David Beckham ile evliliklerinin 20’nci yılını kutlayan Victoria Beckham samimi açıklamalarda bulundu.

David Beckham ve Victoria Beckham, geçtiğimiz haftalarda evliliklerinin 20’nci yılını geride bıraktı. The View adlı bir programa katılan Victoria Beckham ilişkileri hakkında bilgi verdi. Adını duyurduğu Spice Girl grubunun dağılması sonrasında modaya adım atan Victoria Beckham, David Beckham’ın harika bir eş ve baba olduğunu belirtti.

Victoria Beckham Cinsel Hayatları Hakkında Konuştu

Programın sunucusu Joy Behar, Victoria Beckham’a ilişkilerin kaçıncı yılında olduklarını sordu. Beckham, 20 yıl olduğunu belirtti ve “Buna inanabiliyor musun!” dedi. Behar, Beckham’a eşinin bir kaç kez ‘Yaşayan En Seksi Erkek’ seçildiğini hatırlatması üzerine, “Onda seni cezbeden neydi?” sorusunu yöneltti. Victori Beckham, David Beckham’ın inanılmaz derecede iyi göründüğünü söyledi ve ” Ama harika bir koca ve muhteşem bir baba. Hepimiz için gerçek bir ilham kaynağı. Çok çalışıyor. O benim ruh eşim olduğu için şanslıyım.” dedi.

Victoria Beckham Cinsel Hayatları Hakkında Konuştu

VİCTORİA BECKHAM: BU KONUDA ŞÜPHENİZ OLMASI

Gelen bir soru üzerine, “Birlikte uzun yıllar geçirdikten sonra o kişiyle iyi arkadaş olmalısın. Çünkü cinsel hayat… eh işte” diye cevap veren Beckham, sözlerinin ardından gülmeye başladı ve “Bu konuda endişeniz olmasın” diyerek şaka yaptığını belirtti.

Victoria Beckham Cinsel Hayatları Hakkında Konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı