Venom 2’nin Yönetmeni Andy Serkis Oldu

Hem yönetmen Andy Serkis hem de Sony tarafından yapılan açıklamalarla, Venom 2’nin yönetmeni resmi olarak belirlenmiş oldu.

Bugüne kadar sinema tarihine geçen karakterlere hayat veren başarılı oyuncu Andy Serkis, son dönemlerde yönetmenliğe geçiş yapmıştı. Serkis şimdi de Venom 2’nin yönetmenliğini üstlenecek.


Geçtiğimiz günlerde Sony ile görüşmeler yaptığı sosyal medya hesaplarından paylaşan Andy Serkis, hayranlarının akıllarına Venom 2 filminde olacağına dair düşünceleri getirmişti. Yine de hiçbir açıklama olmamasından dolayı belirsizlik sürüyordu. Şimdi ise hem Sony hem de Serkis tarafından bir ortak açıklama geldi ve Andy Serkis’in Venom 2 filminde yönetmenlik koltuğunda oturacağı netlik kazandı.

Sinemada Hareket Yakalama (Motion Capture) teknolojisinin tartışmasız 1 numaralı yıldızı Andy Serkis, bugüne kadar Yüzüklerin Efendisi filminde Gollum ve Maymunlar Cehennemi filminde Caesar gibi karakterlere hayat vermişti. Başarılı oyuncu şimdi de yönetmenliğe soyundu.

BEKLENİN ÜZERİNDE BİR BAŞARI ELDE EDİLMİŞTİ

Venom serisi, ilk filmiyle beklenenin çok üzerinde bir başarı elde etmişti. Filmin yönetmenlik koltuğunda Ruben Fleischer oturmuştu. Gişelerde elde ettiği başarının aksine eleştirmenler ve filme gidenler tarafından film pek beğenilmemişti. Şimdi ise, yeni düzenlemelerle birlikte film, Spider-Man çizgi romanlarından tanınan Eddie Brock karakterini ön plana çıkartacak. Yönetmeni belli olan Venom 2’nin detayları hakkında henüz paylaşım yapılmadı. Yine de filmin 2 Ekim 2020 tarihinde sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı