adplus-dvertising

Vefa Küçük: ‘Ne olduğu belirsiz birinin çıkıp konuşmasını kabul etmiyorum’

Fenerbahçe Eski Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, kendisi hakkında kürsüde tenkitlerde bulunan Yüksek Divan Kurulu Mensubu Engin Turan’a tepki gösterdi.
Takip et
Vefa Küçük: ‘Ne olduğu belirsiz birinin çıkıp konuşmasını kabul etmiyorum’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenerbahçe’de düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda eski divan başkanı Vefa Küçük, kendisine kürsüde tenkitlerde bulunan bir üyenin konuşması üstüne açıklamalarda bulundu. 9 Nisan’da bir seçim yarışı yaptıklarını söyleyen Küçük, “8 yıl şerefle taşıdığım yüksek divan kurulu başkanlığını 9 Nisan’da sizlerin oylarıyla Uğur Dündar ve arkadaşları kazandı. Divan kurulunu 2 yıl Uğur Dündar ve arkadaşları yönetecek. Ben aday olarak buna saygı işittim. O gün de seçim neticesinde kendisini kürsüde tebrik ettim ve sizlere teşekkür ettim.

Benim bu kulübe yaptığım hizmetleri hepsini kimileri inkar etse de Allah biliyor. Konuşma yapan arkadaş tenkit etti, edebilir. Onun kalbine girememişiz olabiliriz. Ama burada 8 yıl bu görevi yapmış, 32 yıllı kulüp mensubu olan ve kulüpte çeşitli dönemlerde yönetim kurulu üyeliği yapmış Vefa Küçük’e dil uzatamaz.

Yaptığı bu hareket dün kulüp başkanımızın ve bugün divan başkanımızın yaptığı birlik ve beraberlik içinde olmamızı gereken ortamda provoke eden, birliğimize gölge düşüren, kulübe hizmet etmiş bizler gibi insanlara leke sürmeye yeltenen o şahsın konuşmasını yok sayıyorum. Birileri çıkıp burada herkesin huzurunda birlik beraberliğimize kasteden biçimde görev yapmış bir kişiyi, yani beni tenkit ederse, sizlerin tepkisiyle, sizlerin alkışlı protestosuyla karşılaşıp bu salondan kaça kaça gider ve gitti.

Bugünün muhabbetine ve önemine, 28 kupamızın nasıl Türk kamuoyunda kabul göreceğini birlik beraberlik sergilerken ne olduğu belirsiz birinin çıkıp benim şahsımı hedef alan kulübümüzü bölen beyanlarını kabul etmiyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.