adplus-dvertising

Vedat Yenerer, İYİ Parti’den istifa etti

İYİ Parti kurucularından Vedat Yenerer partiden istifa etti. Yenerer, parti yönetiminin kendisine karşı bir tavır aldığını söyleyerek “Şu andan itibaren İYİ Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır” ifadelerini kullandı.
Takip et
Vedat Yenerer, İYİ Parti’den istifa etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İYİ Parti kurucularından Vedat Yenerer, partisinden istifa etti. Yenerer, kararını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Yenerer açıklamasında partideki görevine kendisine hiçbir açıklama yapmadan son verildiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

Vedat Yenerer, İYİ Parti’den istifa etti

“Art arda görevlerime son verilmesi ve parti tarafından bunun tebliğ edilmemiş olması normal değil, açık bir tavırdır. Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. “Kirli” siyaset yapanların olduğu bir ortamda temiz kaldığım için kendimle gurur duyuyorum.

Son olarak, İYİ Parti’de umutla kalmış, sahada çalışan çok kıymetli vatanseverlere ve Türk milliyetçilerini saygıyla selamlıyorum. Sosyal medyada beni takip eden İYİ Partili arkadaşlarımın sayfamdan ayrılmalarına hoşgörüyle bakacağım.Vedat Yenerer, İYİ Parti’den istifa etti

Şu andan itibaren İYİ Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin..

Vatanım ve milletim için çalışmaya kaldığım yerden devam edeceğime hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü ben, Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin ölene kadar askeriyim…

Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.