Vedat Muriqi İçin Yeni İddia! 1.8 Milyon €

Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden olan Fenerbahçe’nin yeni gözdesi Vedat Muriqi için yeni bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe’nin Vedat Muriqi için 1.8 Milyon € menajerlik ücreti ödediği iddia edildi.

Yaz transfer döneminin gözde isimlerinden Vedat Muriqi için Galatasaray ve Fenerbahçe yarışa girmiş ve kazanan taraf Fenerbahçe olmuştu. Vedat Muriqi’nin Galatasaray’a transfer olmak istediği konuşulurken, Vedat Muriqi sürpriz bir karar ile Fenerbahçe ile sözleşme imzalamıştı. Ancak transferin perde arkası halen aralanmış değil. TM Dijital Haber Merkezi’nin haberine göre Fenerbahçe, Vedat Muriqi için 1.8 Milyon € menajer ücreti ödedi.

Çaykur Rizespor’da forma giyen Vedat Muriqi’yi transfer etmek için uğraşan iki kulüp arasında kazanan Fenerbahçe, Vedat Muriqi’yi transfer edebilmek için 3.5 Milyon € + 4 futbolcu veren Fenerbahçe’nin, menajer Haluk Canatar’a 1.8 Milyon € para ödediği iddiaları ve Çaykur Rizespor kulübü başkanı Hasan Kartal’ın “Ali Koç bize 500 bin € gibi bir bedel ile sponsor olacak” ifadeleriyle birlikte Fenerbahçe’ye toplam 7.5 Milyon € geldiği belirtildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı