Vedat Muriç’in Arşivden Çıkan Fotoğrafı Olay Oldu

Şimdilerde Galatasaray ve Fenerbahçe'nin takımlarına katmak için büyük mücadele verdiği Vedat Muriç'in Eskişehirspor'da top koşturduğu dönemde çekilen fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Transferin gözde isimlerinden Vedat Muriç’in hangi takıma transfer olacağı belirsizliğini korurken yıllar önce çekilen bir fotoğraf sosyal medyada gündem oldu. Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 6-0 yendiği maça atıfta bulunarak el hareketi yapan yıldız futbolcunun fotoğrafı, Fenerbahçe’ye yakın sosyal medya hesaplarında paylaşım rekoru kırıyor.


Geçtiğimiz sezon attığı gollerle birçok takımın radarına giren Vedat Muriç için Türkiye’den Fenerbahçe ve Galatasaray da devreye girdi. Henüz 25 yaşında olan bu ismi alarak gelecekte iyi paralara satmak isteyen iki takımdan en iyi teklifi yapan yarıştan galip çıkan taraf olacak. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ederken Vedat’ın tercihini hangi kulüpten yana kullanacağı yönünde çok sayıda iddia ortaya atılıyor. Ancak sosyal medyada elden ele dolaşan bir fotoğraf karesi, bu konuda sporseverlere az çok fikir veriyor.

FOTOĞRAFI TARTIŞMA YARATTI

Yıllar önce Eskişehirspor’da top koşturduğu dönemde eliyle 6-0 işareti yapan Vedat Muriç’in bu fotoğrafı “Fenerbahçe’yi istiyor” şeklinde yorumlandı. Sarı lacivertli takıma yakın sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğrafın, Galatasaray taraftarının pek hoşuna gittiği söylenemez. Sarı kırmızılı taraftarlar, fotoğrafın altına yaptıkları yorumlarda”Bizim takımda yeri yok” diyerek tepkilerini ortaya koyuyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı