Vecihi Gerçek Oldu, Uçak Evin İçine Girdi!

Rusya'da alçaktan uçuş sırasında, bir anlık hakimiyeti kaybeden pilot bir evin içine girdi. Evin içinde bulunan aile ise çarpmanın etkisiyle yıkılan enkazın altında kaldı.

Rusya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Alçak uçuş yapan pilot hakimiyetini kaybedince bir evin duvarına çarparak durabildi. O sırada evde yemek yiyen aile ne olduğunu anlayamadı. Evde bulunan anne baba ve çocukları çarpmanın etkisiyle çöken binanın altında kaldı. Olaya şahit olan çevre sakinleri hemen sağlık ekiplerine haber verdi.


Uzun uğraşlar sonucu enkaz altından çıkarılan kazazedeler ve uçakta sıkışan pilot hemen en yakın hastaneye kaldırıldılar. Olayda şans eseri ölen olmazken,  özellikle enkaz altında kalan çocukların büyük psikolojik travma yaşadıkları belirtildi. Boynu kırılarak ağır yaralanan 66 yaşındaki pilotun tedavisine ise yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.

TÜM KÖY ELEKTRİKSİZ KALDI

Çarpmanın etkisiyle elektrik kabloları kopunca, olayın yaşandığı tüm köyde saatlerce elektrik kesintisi yaşandı. Pilotun eve nasıl çarptığı henüz belli olmazken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Olaya şahit olan çevredeki vatandaşlar ise uçağın çok alçaktan uçtuğu için hızını alamayarak eve girdiğini iddia ettiler.

Rusya’da yaşanan bu olay akıllara, başrollerinde Şener Şen, Münir Özkul ve Adile Naşit’in oynadığı Neşeli Günler dizisindeki Vecihi’nin eve uçakla girme sahnesini getirdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı