Vapurda Mastürbasyon Yapan Sapık Çayırova’da Yakalandı

Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde yakalandı.

İstanbul Karaköy- Kadıköy arası sefer yapan vapurda dün akşam iğrenç bir olay meydana geldi. Sapık adam kadınlara bakarak vapurun içerisinde açık açık mastürbasyon gerçekleştirdi. O anları cep telefonu kamerası ile kaydeden kadın ise videoyu sosyal medyada yayınladı.

MONTUNU BIRAKIP VAPURDAN KAÇTI

Kadın, vapurda uğradığı tacizi şu sözlerle sosyal medyada yayınladı: Bu kişi Karaköy-Kadıköy vapurunda bize bakarak bu iğrenç hareketi yaptı ve ardından montunu vapur tuvaletinde bırakarak gemiden çıkanlara bakmamıza karşın kaçtı. Tanıyan varsa diye buraya bırakıyorum. Ceza alması için de elimizden geleni yapacağız.

ÇAYIROVA’DA YAKALANDI

Musa Kesler’in aktardığına göre vapurdaki sapık 31 yaşındaki Rıza E., Kadıköy Emniyet Müdürlüğü ve Çayırova ilçe Emniyet Müdürlüğü birimlerinin ortak operasyonu ile Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde ele geçirildi.

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması ile beraber sapık adama tepkiler çığ gibi büyüdü. Meydana gelen olaya tepkisini koyan vatandaşlar, sapık adamın en kısa sürede yakalanıp, en ağır cezayı almasını talep etmişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı