Vapurda Masturbasyon Yapan Adam Rezaleti

Karaköy-Kadıköy vapurunda yaşanan ve sosyal medyada kullanıcıların tepkisini çeken videoda yer alan şahısın iğrenç hareketi görünüyor.

Videoyu paylaşan kullanıcı, Karaköy – Kadıköy vapurunda bir şahsın kendilerine bakarak bu hareketi yaptığını öne sürdü ve bu anları görüntü altına aldı. Daha sonrasında şahsın kaçtığını belirten kullanıcı, montunu da geminin tuvaletinde bıraktığını belirtti.

Videoyu paylaşma nedenini ise, bu hareketi yapan şahsı tanıyan birinin çıkması durumda kendilerine haber verilmesi. Ayrıca kullanıcı, şansın ceza alması için de ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Videoyu çeken kadının ise, “Bize izleyerek penisini elliyor, çıkamasın bu vapurdan. Güvenlik ayarlayın lütfen.” ifadelerini kullandığı duyuluyor.

“BU NE RAHATLIKTIR”

Bu video sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Kullanıcılar videoda bulunan şahıs için “Bu ne rahatlık.” ifadelerini kullandı. Bu durum ise daha önce yaşanan bu tip iğrenç olayları da akıllara getirdi. Kullanıcılardan bazıları otobüste yaşanan buna benzer bir olayı hatırlattı.

Vapurda Masturbasyon Yapan Adam Rezaleti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı