Van’da Gökyüzünde Görünen Işık UFO Paniği Yarattı

Akşam saatlerinde Van'da gökyüzünde görünen ışıklı cisim vatandaşları heyecanlandırdı. Hızla ilerleyen cisim UFO paniğine sebep oldu.

Van’da, önceki akşam gökyüzünde görülen ışıklı cisim, kısa zamanlı paniğe neden oldu. Vatandaşlar tarafından cep telefonlarının kameralarıyla görüntülenen belirsiz cisim, 3 dakika sonra gözden kayboldu.


Deniz Semo ve Erdal Özbek, önceki akşam evlerine yürürdükleri esnada gökyüzünde aniden beliren bir ışıklı cisim gördü. İkili, cep telefonlarıyla cismi görüntüledi. Ortalama 3 dakika ışık saçan cisim, gözden kayboldu.

IŞIKLI CİSİM VATANDAŞLARI KORKUTTU

Deniz Semo, “Eve gitiiğimiz dırada aniden bir cismin gökyüzünde belirdiğini gördük. O anda biraz paniğe kapıldık. Ne olduğunu bilemedik. Arkadaşımla beraber video çektik. Bir müddet sonra ışık dağılarak, kayboldu. Şaşkınlık içinde izledik” şeklinde konuştu. İlk gördüklerinde cismi yıldız zannettiklerini kaydeden Semo, “Göktaşı, füze yahut yıldız olabilir diyerek düşündük. Ama ışığın o kadar geniş olması tuhaf geldi. Umarım ne olduğu ortaya çıkar” diyerek konuştu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı