adplus-dvertising

Valizle ayakkabı çalan hırsız kamerada

Büyükçekmece’de valizle girdiği apartmandan ayakkabı çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Hırsızın rahat tavırları bu kadarına pes dedirtti.
Takip et
Valizle ayakkabı çalan hırsız kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Fatih Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda önceki gün saat 07:30 sıralarında meydana geldi. Apartmanın dış kapısının açık olduğunu gören şahıs, elindeki valizi ile içeri girdi. Güvenlik kamerasını fark eden hırsız, tanınmamak için yüzünü çevirerek üst katlara çıktı. Kapıların önünden iki çift ayakkabı çalan şahıs, bütün katları kontrol ettikten sonra valizini alarak kayıplara karıştı. Olayla alakalı apartman sakinleri polise şikayetçi olurken meydana gelen hırsızlık anları binanın güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

Meydana Gelen anları anlatan Ayhan Acar, “Sabah saat 07:30 civarında binamıza elinde valiz ile bir beyefendi girdi. Kameraya yüzünü çevirerek yukarıya doğru çıktı. İki dakika içinde aşağı indi ve bodrum kata indi. Oradan da tekrar giriş kata çıktı. Komşularım iki çift ayakkabının çalındığını fark etti. Omuzunda valizi doluydu. Tanıdığımız birisi değil. Konu ile alakalı şikayetçi olundu. 6-7 ay önce de gene başka bir komşumuzun ayakkabısı çalınmıştı. Bu şahıs açık bulduğu kapılardan girerek, insanların ayakkabılarını toplayıp götürüyor” şeklinde konuştu.

Hırsız güvenlik kamerasında

Hırsızın apartmana giriş ve çıkış anları binanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde hırsızın içeri elinde valizle girdiği ve kamerayı fark ettikten sonra yüzünü çevirerek üst katlara çıktığı, sonrasında bodrum katını kontrol edip dışarı çıktığı görüldü.

Murat Delice – Erdal Can İçelli – Mert Yıldırım

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.