adplus-dvertising

Valdas Ivanauskas: ‘Takımımız iyi bir mücadele gösterdi’

Türkiye’ye 2-0 mağlup oldukları maçın sonrasında açıklamalarda bulunan Litvanya’nın teknik direktörü Valdas Ivanauskas, maça saatler kala Türkiye’ye ulaştıklarını ifade ederek, “Türkiye’ye olan seyahatimizle alakalı bütün ayrıntıları anlatsam korkunç bir tecrübe olduğunun farkına varacaksınız. Buna karşın takımımız iyi bir mücadele gösterdi” dedi.
Takip et
Valdas Ivanauskas: ‘Takımımız iyi bir mücadele gösterdi’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

UEFA Uluslar C Ligi maçında Türkiye’ye 2-0 mağlup olan Litvanya’nın Tekqnik Direktörü Valdas Ivanauskas, maçın sonrasında gerçekleştirilen basın toplantısına katıldı.

Galibiyet için Türkiye’yi tebrik ettiğini belirten Litvanya Teknik Direktörü Valdas Ivanauskas, “Türkiye’nin iyi bir takımı var. Teknik Direktörünüzü kıskanıyorum, elinde mühim bir potansiyel var. Galibiyet için içtenlikle tebrik ediyorum. Türkiye’ye olan seyahatimizle alakalı bütün ayrıntıları anlatsam korkunç bir tecrübe olduğunun farkına varacaksınız. Buna karşın takımımız iyi bir mücadele gösterdi. Maça saatler kala buraya ulaştık ve maça çıkmak mecburiyetinde kaldık. Buna karşın takım olarak elimizden gelenin en iyisini yaptık” şeklinde konuştu.

Valdas Ivanauskas: ‘Takımımız iyi bir mücadele gösterdi’

Maçın beklediklerqi gibi çok zor geçtiğini belirten Ivanauskas, “Türkiye, kuvvetli bir takım. Genel manada iyi bir performans ortaya koyduk. İyi savunma yapmamız gerektiğinin farkındaydık. Maç içinde bunu yapmaya çalıştık. Türkiye, başka bir serinin takımı. Elimizden geleni yaptık ve buradan bu neticeyle ayrılıyoruz” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.