adplus-dvertising

Uzun mesafeyi beğenmeyip bebekli anneyi taksiden indirdi

Esenyurt’ta taksiye binen bebekli bir aile Bahçelievler’e gitmek isteyince taksi şoförü, “gitmek mecburiyetinde değilim” deyip müşterilerini indirdi. Meydana Gelen o dakikalar cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Uzun mesafeyi beğenmeyip bebekli anneyi taksiden indirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam üstü Esenyurt’ta yaşandı. İddiaya göre, taksiye binen aile, Bahçelievler’e gitmek istedi. Mesafeyi uzun bulan taksi şoförü, müşterilerini götürmeyip “gitmek mecburiyetinde değilim” şeklinde konuştu. Olanlara sinirlenen kadın cep telefonunu çıkararak olayı kaydetmeye başladı. 34 TGL 48 plakalı şoförün aracından inerek başka bir taksi çeviren kadın, yaşananları anlattı.

Nida Nur Akan, “ Esenyurt’tan Bahçelievler’e gitmek istedik. Taksiye bindik küçük bebeğimiz de yanımızdaydı. Tüm malzemelerimizi yükledik daha sonra araç şoförü ‘bize nereye gidiyorsunuz’ diyerek sordu. Biz ‘Bahçelievler’ dediğimizde de ‘ben oraya gidemem’ şeklinde konuştu. ben de götürmek mecburiyetinde olduğunu söyledim. O ise bize götürmek mecburiyetinde olmadığını belirtti ve daha sonra bizi araçtan indirdi. Kendi hatasını bildiğini, devamlı aynı davranışı yaptığını düşünüyorum. Bebeğimiz daha iki aylık bile olmadı. Esenyurt‘daki tüm taksiciler neredeyse bize çok kötü davranıyorlar. Eşim yabancı onun yanında küfür ediyorlar. Benim eşim küfür bilmez di burada küfür öğrendi. Otomobilde bebek olduğunu gördükleri halde sigara içiyorlar ve ben hamileyken de çok kötü davranışlarda bulundular. Otomobilde devamlı sigara içiyorlardı” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.