adplus-dvertising

Uzm. Dr. Erol Özan; “Burun dolgusu bir illüzyondur.”

Uzm. Dr. Erol Özan burun dolgusu ile ilgili yapılan söyleşide önemli açıklamalarda bulundu.
Takip et
Uzm. Dr. Erol Özan; “Burun dolgusu bir illüzyondur.”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzm. Dr. Erol Özan, doktorumsun.com’a verdiği röportajda burun dolgusu ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

‘’Dolgu, hacim veren bir materyaldir’’ diyen Dr. Erol Özan, “dolgu işleminin genelde küçük, kemerli ve düşük burunlara yapıldığını” söyleyerek “açıyı değiştirip yalancı bir burun ucu çıkartılarak bu sayede burnun daha düz görünmesini sağlıyoruz” diyerek, ameliyatsız burun estetiği ile ilgili çok önemli bir konuya dikkat çekti.

‘’Burun ne kadar büyük olursa olsun şayet düz ise küçük ve kemerli bir burundan daha düşük durur. Bu bir illüzyondur’’ diyerek dolgu yapılan burnun hacim olarak fazla olmasına rağmen daha küçük görünebileceğine dikkat çekti.

1987 yılında dünyaya gelen Uzm. Dr. Erol ÖZAN, lisans eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesinde tamamlayıp “Tıp Doktoru” unvanını almıştır. İhtisasını Dermatoloji ana bilim dalında 2019 yılında tamamlayarak “Dermatoloji Uzmanı” olmuştur. 2019-2021 yılları arasında Van Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamış olan Uzm. Dr. Erol ÖZAN, şu anda kendisine ait olan Özel Naturalism Polikliniğinde hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Erol Özan’dan randevu alabilmek için doktorumsun.com internet sitesini ziyaret edebilir, röportajın tamamını doktorumsun.com Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.