Üzerinde Titanik'in Parçası Olan İphone Satışa Sunuldu

Rusya merkezli bir abartı telefon üreticisi olan Caviar, üzerinde batan gemi Titanik'in bir parçasının olduğu iPhone 11 Pro Max özel sürümünü satışa çıkardı.
Takip et
Üzerinde Titanik'in Parçası Olan İphone Satışa Sunuldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya merkezli bir abartı telefon üreticisi olan Cavair, üzerinde 1912 yılında batan yolcu gemisi Titanik'in ve 1961 yılında Yuri Gagarin'i uzaya götüren Vostok 1 uzay gemisinin parçalarının yer aldığı iPhone 11 Pro Max özel sürümlerini satışa çıkardı.

Cavair adlı Rus şirketin ortaya koyduğu telefon çalışmaları, oldukça pahalı bulunsa da, tüm dünyada magazinsel bir değer taşıyarak duyulması sebebiyle oldukça fazla satılıyor. Şirket, 2019 yılı için iki yeni tema belirleyerek, özel sürümlerinin tasarımlarını tamamladı. Bu temalardan birisi Titanik, diğeri de Vostok 1.

İŞTE FİYATLAR

Ünlü yönetmen James Cameron imzalı Titanik filmi ile, denizcilik tarihinin en meşhur kazası ünlü olmuştu. Bir diğer yandan Vostok 1 ise, Rusya'nın uzaya ilk kez bir insanı çıkardığı roket olarak tarihe geçmişti. Titanik teması yer yüzünün derinliklerini, Vostok 1 ise uzayın derinliklerini temsil ediyor. Vostok 1 temalı iPhone 11 Pro Max 34 bin 280 dolar yani 195 bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. Titanik temalı telefon ise 7 bin 310 dolar yani, 41 bin 500 TL fiyatla sahiplerini bulacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.