Uzaklaştırma Kararını Dinlemedi, Karısının Evine Girip Eşyalarını Yaktı

Adıyaman'da eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle evden uzaklaştırma cezası alan Ahmet Göçer isimli şahıs, eşi Fidan Göçer'in evine zorla girerek eşyaları ateşe verdi.

Karısına şiddet uyguladığı için uzaklaştırma kararı alınan Ahmet Göçer isimli adam eşi Fidan Göçer’in evine giderek yine dehşeti yaşattı. Adıyaman’da yaşayan Ahmet Göçen isimli şahıs, karısına sürekli şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılandı ve kendisine uzaklaştırma cezası verildi. Bu cezayı umursamayan adam eşi Fidan Göçer’in yaşadığı eve zorla girdi ve evdeki eşyaları ateşe verdi. Aşırı dumandan etkilenen talihsiz kadın hemen hastaneye kaldırılırken zorba koca kaçarak kayıplara karıştı.


EVE ZORLA GİRDİ, EŞYALARI YAKTI

Olay Siteler Mahallesinde yaşandı. talihsiz kadının ifadesine göre, uzaklaştırma cezası alan adam eve geldi. Fidan Göçer kapıyı açmak istemeyince Ahmet Göçer zorla içeri girdi. bir anda evdeki eşyaları ateşe veren adam olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bir süre evdeki yangını söndürmeye çalışan kadın başarısız olunca, dumandan daha fazla etkilenmemek için kendini sokağa attı. Fidan Göçer’in çığlıklarını duyan komşuları hemen polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Talihsiz kadın hastanede tedavi altına alınırken olay ile ilgili soruşturma başlatan emniyet yetkilileri her yerde Ahmet Göçer’i arıyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı