Uzaklaştırma kararı alan eşinin evini basıp kayınpederini bıçakladı!

İzmir'de daha önce televizyon programına çıkan Beste Atabey eşi ile ilgili uzaklaştırma kararı aldı. 9 Aydır çocuklarını göremediğini iddia eden Umut Atabey ise eşinin kaldığı evi basarak kayınpederini defalarca kez bıçakladı. Talihsiz adam hastaneye kaldırılırken Umut Atabey kayıplara karıştı.
Takip et
Uzaklaştırma kararı alan eşinin evini basıp kayınpederini bıçakladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İddiaya göre, Umut Atabey (18) kayınpederi Hüseyin Er’in (44) evine gitti. Damat ile kayınpeder arasındaki münakaşa kısa zamanda büyüdü. Bu esnada Umut Atabey, yanındaki bıçakla kayınpederi Hüseyin Er’i vücudunun 7 yerinden bıçakladı. Hüseyin Er kanlar içerisinde yere yığılırken, şüpheli Umut Atabey olay yerinden kaçtı. İhbar üstüne olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Er, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin sonrasında ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Er’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Uzaklaştırma kararı alan eşinin evini basıp kayınpederini bıçakladı!

ŞÜPHELİ ARANIYOR

Olayla alakalı soruşturma başlatan polis, kayınpederini bıçaklayarak firar eden Umut Atabey’i yakalamak için çalışma başlattı. Olay anında evde olan Beste Atabey’in polise verdiği ifadede, eşi Umut Atabey’in eve geldiğini, kapıyı kırarak eve girdiğini ve çıkan münakaşada babasını defalarca bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Uzaklaştırma kararı alan eşinin evini basıp kayınpederini bıçakladı!

Öte yandan, Umut Atabey’in eşi Beste Atabey’in 24 Kasım tarihinde bir televizyon programına çıktığı öğrenildi. Beste Atabey programda kayınpederi ve kayınvalidesinin 9 aylık çocuğunu kendisinden sakladığını öne sürerek baskıya uğradığını belirtti.

Öte Yandan, Beste Atabey’in daha önce eşi Umut Atabey’i polis merkezine şikayet ettiği ve şikayet neticesi Umut Atabey’e uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.