Uyuşturucu satıcısı gel alda kampanya yapmış!

Balıkesir’de uyuşturucu kullanmak ve imal etmekten 22 ayrı suç kaydı bulunan A.T, bir gence uyuşturucu satarken yakalandı. A.T’nin kısıtlama günlerinde uyuşturucuyu gelip evinden alanlara indirim yaptığı öğrenildi.
Takip et
Uyuşturucu satıcısı gel alda kampanya yapmış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, narkotik ekipleri enteresan bir uyuşturucu operasyonuna imza attı. Uyuşturucu kullanmak ve imal etmekten 22 ayrı suç kaydı bulunan A.T. (29), kısıtlama günlerinde uyuşturucu satışı yaparken yakalandı.

EVE GİRİP ÇIKANLAR DİKKAT ÇEKTİ

Yeni Asır’ın haberine göre evde uyuşturucu satışı yapıldığı vatandaşların dikkati sayesinde gün yüzüne çıktı. Sokağa çıkmanın yasak olduğu günlerde A.T’nin evine girip çıkanın çok olmasından şüphelenen vatandaşlar, polise ihbarda bulundu. Harekete geçen polis ekipleri evde yaşayan kişinin, uyuşturucudan 22 suç kaydı bulunan A.T. olduğunu belirledi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Yapılan teknik ve fiziki takibin sonrasında mahkeme kararı ile operasyon için düğmeye basan polis, A.T’yi bir gence uyuşturucu satarken suçüstü yakaladı.

GELİP KENDİ ALANA İNDİRİM

Gözaltına alınan A.T’nin uyuşturucuyu gelip evinden alanlara indirim yaptığı öğrenildi. Mahkemeye sevk edilen A.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.