Uyuşturucu ile yakalanan Ayşegül Çınar’dan tuzak iddiası!

Uyuşturucu maddeyle yakalanan Ayşegül Çınar, önceki akşam Etiler’deydi. Oyuncu, kendisine tuzak kurulduğunu iddia etti:
Takip et
Uyuşturucu ile yakalanan Ayşegül Çınar’dan tuzak iddiası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Yargı süreci devam ediyor. Kanıtlar toplandığı için sizinle röportaj yapabiliyorum. Büyük bir tuzağın içindeyim. Dava sonuçlandığında belgelerle karşınıza çıkacağım.”

Uyuşturucu ile yakalanan Ayşegül Çınar’dan tuzak iddiası!

NE OLMUŞTU
Geçtiğimiz hafta, Bebek Cevatpaşa Caddesi üstünde bir araçta uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarı yapılan polis, verilen adrese baskın yaptı. Arka arkaya park etmiş iki arabadan birinde beraber oturan oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.’ye Genel Güvenlik Taraması (GBT) yapan polis daha sonra araçlarda arama yaptı. Yapılan aramada, Çınar’a ait olduğu belirlenen lüks arabanın bagajında toplamı 19 gram olan iki ayrı uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan genç oyuncu ile arkadaşı sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Büro Amirliği’ne götürüldü.

Uyuşturucu ile yakalanan Ayşegül Çınar’dan tuzak iddiası!

Oyuncu Ayşegül Çınar, burada yapılan sorgusunda bagajında bulunan uyuşturucu maddelerin kendisine ait olmadığını öne sürerken, kendisinden intikam almak isteyen eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından konulmuş olabileceğini belirtti. Genç oyuncunun bu ifadesi üstüne polis, Furkan Çalıkoğlu’nu da gözaltına aldı. Çalıkoğlu’nun yapılan sorgusunda eski sevgilisinin suçlamalarını kabul etmediği öğrenildi.

Sorgularının tamamlanmasının sonrasında oyuncu Ayşegül Çınar, eski sevgilisi ve Nimet Y. isimli arkadaşı adliyeye getirildi. Adliyedeki işlemleri tamamlanan oyuncu Ayşegül Çınar ile 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.