Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle

TRT1'in sevilen yapımlarından Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden beklenen 18. yeni bölüm ön izlemesi de geldi. Son bölümde heyecan doruktaydı ve Hasan Sabbah'n gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Sevilen dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün de genişlemeyi sürdürüyor. Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu? 25 Ocak Pazartesi yayınlanacak olan 18. bölüm fragmanı ve 18 Ocak pazartesi yayınlanan 17.
Takip et
Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faysal, hakikatte Batıni davasını Şelemzar’a hâkim kılmak; görünürde İlteber ile akrabalık bağı kurup Şelemzar’daki ticari faaliyetlerine meşruiyet kazandırmak ve Selçuklu’nun üzerine uyguladığı baskıdan kurtulabilmek için Turna ile evlenmek istemişti. Sahip olduğu maddi güçle de İlteber’i bu evliliğe ikna etmeyi başarmıştı. Faysal ile evliliğin eşiğine gelmiş olan Turna ne yapacaktır? İlteber’i bu evlilikten vazgeçirtecek olan sebep ne olacaktır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM FULL İZLE…

Diğer taraftan yakın dostu Eynar’ı öldüren Sencer’den intikam almak için harekete geçen Markus, intikamı için Başulu’yu ağır yaralamıştı. Başulu, aldığı ağır yaradan ötürü kıyısına kadar geldiği ölümden kurtulabilecek midir? Sarayın içinde Batınilere bağlı tehlikeli bir casus olduğunu anlayan ve en çok da Hasan Sabbah’tan şüphelen Nizamülmülk, Batınilerin mukaddes bildiği Sırlar Kitabı’nı kullanarak bir tuzak kurmuştu. Bu tuzak neticesinde Hasan Sabbah’ı yakalamış ve onun gerçek kimliğini açığa çıkarmayı başarmıştı.

Tür: Tarih, Savaş
Yönetmen: Emre Konuk
Senaryo: Serdar Özönalan, Emre Konuk
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 – Pazartesi – 20:00
Uyanış: Büyük Selçuklu Oyuncuları: Gürkan Uygun, Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Cemal Toktaş, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu ve Sevda Erginci, Osman Sonant, Mehmet Özgür

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle
Gürkan Uygun
27 mayıs 1974 İzmir doğumlu oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakteriyle tanınmıştır. Kökeni Gürcistana dayanan Uygun aslen Ordu’ludur. 1.80 boyunda ve 76 kiloda olan başarılı oyuncu Hep Yek, Geym Of Bizans, Çakallarla Dans 3, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak ve Kehribar gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Delibaş karakterine hayat vermiştir.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle

Ekin Koç
21 Temmuz 1992 doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu 1.80 byounda, 73 kilodadır. Burcu yengeç olan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim dizsinde yaşamıştır. İstanbul doğumlu Ekin Koç aslen Antalya Alanya’lıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunudur. Benim Adım Gültepe, Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol bulmuştur. Başarılı genç oyuncu son olarak ise 7 yüz ve Bozkır dizilerinde rol almıştır.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle

Buğra Gülsoy
34 yaşındaki yakışıklı Ankara doğumlu oyuncu Nilüfer Gürbüz ile ilişkisi bulunmaktadır. Kuzey Güney dizisiyle adından çokca söz ettiren Gülsoy son olarak Aşk Yeniden dizisinde başrol oynamıştır. Atv dizisi 8. Gün’de Ozan karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncu ayrıca en son Kızım dizisinde Demir karakteriyle başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

Cemal Toktaş
1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Sıla ve Tövbeler Tövbesi dizilerindeki rolleriyle tanınmıştır. 1.73 boyunda ve 66 kiloda olan oyuncu Böyle Bitmesin dizisinde Yusuf’a hayat vermiştir. Yılanların Öcü dizisinde ise Kara Bayram’ı canlandırmıştır. En son ise Bizim Hikaye dizisinde Ömer karakterine hayat vermiştir.

Hatice Şendil
Başarılı güzel oyuncu 2 Ocak 1983 yılında İstabul’da doğmuştur. Annesi Arnavut kökenli olup İstanbullu, babası ise Selanik kökenli olup Antalya’lıdır. aha önce bir çok başarılı işte rol alan güzel oyuncu en son Star Tv’de ekranlara gelen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif Doğan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Dila Hanım, Karadağlar, Yaban Gülü, Kurtlar Vadisi Pusu gibi izilerde de rol almıştır.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle

Leyla Lydia Tuğutlu
29 Ekim 1989 Berlin doğumlu Leyla Tuğutlu 2008 Türkiye güzeli model ve oyuncudur. 25 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalioğlu’nun başrol oynadığı Mahir karakterinin kız kardeşi Songül olarak rol almıştır. Günce ve İçimdeki Ses filmlerinde başrol oynamıştır. Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Tatlı İntikam dizilerinde başrol oynamıştır. Ayrıca son olarak Tv 8 ekranlarında yyınlanan Kızım dizisinde Candan karakteri ile başrol oynamıştır.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm fragmanı! Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle

Sevda Erginci
3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu 1.62 boyundadır. 53 kiloda olan oyuncu terazi burcudur. Eğitimini Devlet Konservatuarı’nda tamamlayan Erginci kariyerinin ilk projesi Koyu Kırmızı’da rol almıştır. Daha sonra Veda ve Karagül olmak üzere rol oynamıştır. Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Sevda karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son olarak ise Yasak Elma dizisinde Zeynep karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. son olarak ise Sevgili Geçmiş dizisinde İpek karakterine hayat vermiştir.

Osman Sonant
2011 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyle ile Mecnun isimli dizide yıldızı parlayan başarılı oyuncu dizide hırsız yavuz karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Fi, Görünün Adam, Çi, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi yapımlarda da rol almıştır. Konservatuar eğitimi alan Sonant 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu son olarak ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerim Adil Sağlam karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Özgür
30 Ağustos 1970 Antalya doğumlu başarılı oyuncu Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenidir. Suskunlar dizisinde büyük ün kazanan karizmatik oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu ve Filinta gibi önemli dizilerde rol oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Söz dizisinde Hamit karakterine hayat vermiştir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.