Üvey Baba Çocuğunu Su Kuyusuna Attı

Ukrayna’da önce üvey babasından şiddet gören, sonra da 18 metrelik kuyuya atılan çocuk, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Ukrayna’da üvey baba şiddetine maruz kalan küçük çocuk, daha sonra da 18 metrelik su kuyusuna atıldı. Öte yandan üvey babanın 10 yaşında olan diğer kardeşi de bıçakladığı öğrenildi.

Ukrayna’nın Çerkessi adlı bölgesine bağlı Zalesskoye kentinde bir üvey baba cinnet geçirdi. Evdeki 2 çocuğa cehennemi yaşatan cani adam, önce 10 yaşındaki kız çocuğunu bıçakladı. Kanlar içinde kalan 10 yaşındaki kız çocuğu bayıldı. Sinirini alamayan cani adam, bu kez de 3 yaşındaki erkek çocuğunu önce dövdü, sonra da evin bahçesinde bulunan su kuyusuna attı.

ÇOCUK KOMAYA GİRDİ

Komşuların polise haber vermesiyle birlikte olay yerine çok sayıda ekip geldi. İtfaiye ekiplerinin de hızla olay yerine gelmesi çocuğun hayatını kurtardı. Kuyudan baygın halde çıkarılan çocuğun hastaneye giderken komaya girdiği öğrenildi. 2 çocuğun da tedavisine hastanede devam ediliyor.

ANINDA YAKALANDI

Polis güçleri cani adamı evin içerisinde gözaltına aldı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen adam, ömür boyu hapis cezasıyla yargılanacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı