adplus-dvertising

Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!

Üsküdar’da aile sağlık merkezine gelen bir çift, kendilerine sağlık raporu yazmayan aile hekimini tekme ve yumruklarla darp etti. Çiftin aile hekimine tekmeli yumruklu saldırısı kameralara yansıdı. Öte yandan darp edilen aile hekimi Alparslan Kılıç olay anı yaşananları anlattı. Kılıç, “Emrivaki yaparak benden rapor talep ettiler. Ben de bu taleplerinin usulsüz olduğunu, raporu test oldukları, muayene oldukları hastaneden almaları gerektiğini söyledim.” şeklinde konuştu.
Takip et
Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Üsküdar’da Doğancılar Aile Sağlık Merkezi’nde 6 Ocak Perşembe günü meydana geldi. İddiaya göre, sağlık raporu almak için gelen çift, aile hekimi Alparslan Kılıç’ın yanına gitti. Kılıç, kendisinden sağlık raporu almak isteyen hastanın başka bir yerde muayene olup test yaptırdığını ve bu sebeple raporu oradan alması gerektiğini söyledi. Bunun üstüne Alparslan Kılıç ile çift arasında münakaşa çıktı.

Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!

TEKME VE YUMRUKLU SALDIRI

Tartıştıkları doktora hakaret ve küfür ettiği öne sürülen çift, aynı zamanda doktora saldırdı. Odada başlayan saldırı koridorda da devam etti.

Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!

Tekme ve yumruklu saldırıya uğrayan doktor Kılıç ise kendini savunmaya çalıştı. 28 senedir mesleğini icra eden Alparslan Kılıç kendisine saldıran çiftten şikayetçi oldu.

Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!

Polisin yaptığı araştırmada, saldırganın koronavirüs testinin pozitif olduğu için izolasyon sürecinde olduğu tespit edildi. İzolasyon ardından çift hakkında işlem yapılacağı kaydedildi.

“İSTEKLERİNİN USULSÜZ OLDUĞUNU SÖYLEDİM”

Saldırıya uğrayan aile hekimi Alparslan Kılıç, “Geçen Perşembe günü, 6 Ocak’ta sabah 10 sıralarında iki kişi poliklinik odama girdi. Hastaneye gittiklerini, Covid şüphesiyle muayene olduklarını söylediler. İş yerinden kendilerine rapor almaları söylenmiş. Onlar da emrivaki yaparak benden rapor istediler. Ben de bu taleplerin usulsüz olduğunu, raporu test oldukları, muayene oldukları hastaneden almaları gerektiğini söyledim. Bunun üstüne alakalı kişi bana hakaret etti küfür etti.

“DEĞİŞİK AĞIR KÜFÜRLER…”

Değişik ağır küfürler kullandı. Ona odadan çıkmasını söyledim. Odadan çıkarken daha ağır küfürler etti. Bunun üstüne ben de o kapıya yöneldim. İlgili kişi ben kapıdayken koridordan koşarak gelip bana saldırdı. Bana yumrukla saldırdı. Ben de kendimi savunmak için karşı müdahalede bulundum. Yandaki bayanla birlikte bana saldırdı gene. Kafama vurdu o bayan. Benim yetkililerden ricam, bu olayların bir an önce son bulması. Bu doktora şiddet, sağlık personeline şiddetin bir an önce bitmesi. Buna devlet büyüklerimizin bir çözüm bulunmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan çiftin aile hekimine tekme ve yumruklarla saldırdığı anlar kameraya yansıdı.

Üsküdar’da rapor yazmayan aile hekimi darp edildi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.