Üsküdar’da Polis Memuru İntihar Etti! Kendisini Vurdu

Üsküdar'da Polis Memuru Mustafa Gökkaya, iddialara göre kendi silahıyla intihar girişiminde bulundu. Gökkaya, sol göğüs bölgesinden yaralandı.

Üsküdar’da bulunan Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Çevik Kuvvet yerleşkesinde, Polis Memuru Mustafa Gökkaya iddiaya göre, silahıyla intihar girişiminde bulundu. Sol göğüs kısmından vurulmuş halde ağır yaralı olarak bulunan Gökkaya, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


Olay gece saat 01.00 sularında yaşandı. Yerleşkenin içerisinden gelen silah sesinin duyulmasıyla birlikte, görevli polis memurları içeride arama yaptı. Yemekhaneye giriş yapan polisler Mustafa Gökkaya’yı göğüs bölgesinden yaralı halde buldu.

İLK BULGULAR İNTİHAR ETTİĞİ YÖNÜNDE

Gökkaya’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken meslektaşları ise hastaneye akın etti. Daha sonra olayı öğrenerek hastaneye gelen Gökkaya’nın annesi de gözyaşlarına hakim olamadı. Acılı anneyi Gökkaya’nın meslektaşları teselli etti. Öte yandan, Olay Yeri ve Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yerleşkede bir süre inceleme yaptı. İlk inceleme sonucu olay yerinde tabanca, bir adet boş kovan ve Gökkaya’ya ait cep telefonu bulundu. Gökkaya’nın özel hayatında problemleri olduğu iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı