adplus-dvertising

Üsküdar’da komşu krizi: Köpeği çalıp boğazını sıktı, sahibine saldırdı

Üsküdar’da bir dükkan içerisinde bulunan cins köpeği çalan kadın, iş yeri sahibinin vaziyeti fark etmesiyle yakalandı. Köpeği çalan komşu kadın, yakalanacağını anlayınca önce köpeğin boğazını sıktı sonrasında sahibine saldırdı. Meydana Gelen o dakikalar güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Üsküdar’da komşu krizi: Köpeği çalıp boğazını sıktı, sahibine saldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, bir kaç gün önce Üsküdar’da yaşandı. İddiaya göre, Aylin Aydoğdu adlı genç kadın, kendine ait işyerinde çalıştığı esnada malzeme almak üzere dükkanın arka bölümüne geçti. O sırada dükkana giren bir mahalle sakini, Aydoğdu’nun dükkan içerisinde bulunan cins köpeğini çalarak, kaçmaya çalıştı. Çevredeki vatandaşların uyarmasıyla köpeğinin çalındığını gören Aydoğdu, şüpheli kadının peşinden koştu. Aydoğdu’nun peşinden koştuğunu fark eden şüpheli şahıs, önce çalmaya kalktığı köpeğin boğazını sıktı sonrasında kendisini yakalayan hayvan sahibine saldırdı. Meydana Gelen o dakikalar güvenlik kamerasına yansıdı.

Üsküdar’da komşu krizi: Köpeği çalıp boğazını sıktı, sahibine saldırdı

“Kedilerine de eziyet ediyormuş”

Darp raporu alarak konuya ilişkin şikayetçi olduğunu söyleyen hayvan sahibi Aylin Aydoğdu, “Ben dükkanıma ait arka bölümde çalışırken bir kadın dükkanıma giriyor ve köpeğimi çalıyor. O esnada müşteriler vaziyeti fark edince hemen bana haber verdi. Ben de şahsın peşinden koştum ve yakaladım. Köpeğimin boğazını sıkıyordu. Aramızda bir arbede meydana geldi ve köpeği almayı başardım. Köpeği elinden alınca kadın koşarak uzaklaşmaya başladı. Polis çağırdık. Köpeğimi çalan şahsı tüm mahalle tanıyor. Herkesle bir problem yaşıyor. Nedense kimse bir şey de yapamıyor. Öte Yandan şahsın evinde 2 adet de kedisi var. Komşuların söylediğine göre onlara da eziyet ediyormuş” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.