adplus-dvertising

Üsküdar’da husumetli 2 grup birbirlerine kurşun yağdırdı: 2 yaralı

Üsküdar’da araç alım satımı sebebiyle aralarında alacak verecek anlaşmazlığı olan 2 grup sokakta silahlı çatışmaya girdi. İki grubun birbirine kurşun yağdırdığı çatışmada arada kalan iki vatandaş yaralanırken çevredeki 6 araç da kurşun isabet etmesiyle hasar aldı. Olay yerinde 52 tane boş mermi kovanı bulundu. Silahlı çatışmaya giren 6 kişi yakalandı.
Takip et
Üsküdar’da husumetli 2 grup birbirlerine kurşun yağdırdı: 2 yaralı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 3 haziran Cuma günü gece saatlerinde Üsküdar’da yaşandı. İddiaya göre aralarında araç alım satımı sebebiyle alacak verecek anlaşmazlığı olan 2 grup sokak üstünde tartıştı. Münakaşa sonrası M.Ç., M.C.D., A.K. ve E.S.T. adlı şahıslar araba ile İ.K. ve F.K. adlı şahısların bulunduğu arabanın yanına geldi. Silahlarını çeken taraflar birbirlerine sokak ortasında sanki kurşun yağdırdı. Taraflar daha sonra araçlarını olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı.

Üsküdar’da husumetli 2 grup birbirlerine kurşun yağdırdı: 2 yaralı

6 araç hasar gördü, 2 kişi yaralandı

Tarafların birbirlerine yağdırdığı kurşunlar çevrede bulunan dükkanlara ve 6 araca isabet ederek hasara neden oldu. Çatışmada arada kalan A.O. ve M.Ö. adlı iki vatandaş kurşunların isabet etmesiyle yaralandı. O esnada cadde üstünde olan ve silah seslerinin duyulmasıyla panikleyen vatandaşlar ise kaçışarak kurşunlardan kendilerini korumaya çalıştı.

Vatandaşların olayı emniyet ekiplerine bildirmesi üstüne olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Cadde olay yeri inceleme ekininin çalışması için trafiğe kapatıldı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasıyla olay yerinde 52 tane boş mermi kovanı bulundu. Hastaneye kaldırılan yaralıların vaziyetinin ağır olmadığı öğrenildi.

İ.K. ve F.K. 07 Haziran tarihinde olayda kullandıkları 2 tane silah ile beraber yakalandı. M.Ç., M.C.D., A.K. ve E.S.T. adlı şahıslar ise 08 Haziran tarihinde polis ekiplerince yakalandı. M.C.D. adlı şahsın üstünde olayda kullandığı silah da ele geçirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.