adplus-dvertising

Üsküdar’da hayvana şiddet: Kendisinden kaçan köpeğe taşla saldırdı

Üsküdar’da bir kişi, sokakta yatan köpeğe elindeki taşla defalarca saldırdı. Kaçmaya çalışan köpeğe uygulanan şiddet anları güvenlik kameralarına yansıdı.
Takip et
Üsküdar’da hayvana şiddet: Kendisinden kaçan köpeğe taşla saldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, bir kaç gün önce saat 04.00 sıralarında Üsküdar’da yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sokakta yürüyen bir kişi senelerdir aynı mahallede yaşayan ve herkes tarafından sevilen köpeği kaldırımda yatarken gördü. Sokakta bulduğu kilolarca ağırlıktaki taşı acımasızca köpeğe fırlatan adam, bir müddet köpeği kovaladı. Kendisinden kaçmaya çalışan köpeğe şiddet uygulamaya devam eden şahıs, elindeki taşla köpeği kovalamaya bir müddet daha devam etti. Şahıs daha sonra olay yerinden koşarak uzaklaştı. Köpeğe uygulanan şiddet anları ise sokaktaki bir güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Olayla alakalı konuşan mahalle sakini Kadir Ordu, “Köpek 3-4 gündür kayıptı. Tüm Üsküdar tanır bu köpeği. Köpeğimiz kayıp diyerek ilan verdik. Köpeği bulup darp edildiğini belirlemişler. Mahalle sakinleri köpeğin bir şahıs tarafından taşla darp edildiğini görüp müdahale etmişler. Şahıs kaldırım taşını ısrarla atıyor. Eline sopa alıp kovalamaya başlıyor. Sonra köpek arkadaşların kapısına sığınıyor, kurtarıyorlar köpeği. Sonra o şahıs köpeği savunanlara bıçak çekip kaçıyor. Sessiz sakin bir köpekti, 7 senedir bu mahalledeydi. Yaşlı bir köpek, 11 yaşlarında. Tüm Üsküdar esnafı tanır köpeği. Saldırgan değil, videoda da kaçmaya çalışıyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.