Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor?

Koronavirüs nedeniyle birçok alışveriş sitesi zor günler geçirdi fakat en çok şikayetlerin olduğu firmalardan biri de Trendyol. İnsanlar artık firmadan cevap alamayınca online şikayet yollarına veya kanallara başvurarak sorunlarına bir çözüm bulma çabasındalar ve yetkililere seslerini duyurmak istiyorlar. En azından yetkili bir ağızdan açıklama bekliyorlar. Herkesin ortak sorunu ürün gelmedi ve paramı nasıl geri alacağım! Bu mağduriyet nasıl giderilecek herkes merak ediyor ve seslerinin duyulmasını istiyor.
Takip et
Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Online alışverişin daha çok kullanılmaya başladığı günlerde, yoğunluklar nedeniyle bazı aksaklıklar yaşanıyor. Fakat şikayetlerin çoğu bir şekilde çzöülmeye çalışılırken bazı firmalar koronavirüs olayını öne sürerek müşteriye hiçbir çözüm sağlamıyor.

Yapılan şikayetlerin çoğu firmanın ürünü göndermiş gösterip, Müşterinin “sipariş iptal” hakkını kaldırması. Herkes suçu diğerine atıyor. Trendyol satıcı firmaları, satıcı firmalar Trendyol’u ve en sonunda herkes kargo firmalarını. Durum böyle olunca insanlar da haklarını nasıl koruyacaklarını bilemiyor.

Herkesin hemen hemen ortak sorunu, müşteri hizmetlerin çözüm sağlamak yerine oyalaması. Günlerce hatta aylarca ürünü gelmeyen ve parasını alamayan insanlar var.

Bu kadar mağduriyetin yaşandığı firmada yetkili birinden açıklama bekleyen tüketiciler, yetkililerin de seslerini duymasını istiyor.

Eski siparişler gönderilmezken, hala yeni siparişlerin alınması da herkesi şaşırtıyor.

Şikayet sitelerinde yayınlanan birkaç şikayetle durumu anlamak mümkün.

Hemen hemen son şikayetler hep aynı tarzdan olaylar üzerine. Tüketicinin ürünü kargoya verilmiş gibi göründüğü için, sipariş iptali yapılamıyor. Müşteri kargonun şubede bekletildiğini sadece görebiliyor. 1 aydan fazla gelmeyen ürün içim müşteri hizmetlerine başvurulduğunda, para iadesi yapılamayacağı, ürünlerin teslim alınması gerektiği, ancak geri gönderim olursa paranın iade edilebileceğini söyleniyor. Bu şekilde beklemeye devam eden müşteri ne yapacağını bilemez durumda.

Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor? Ürünleri göndermeyen, paraları iade etmeyen Trendyol’da neler oluyor?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.