Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Eşi Melis İşiten’den Taciz İsyanı

Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'den taciz mesajlarına isyan! "Ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim" dedi.

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu‘nun eski eşi Melis İşiten, kendisine atılan taciz mesajlarına isyan etti. Melis İşiten, “Ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim” dedi. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabına yollanan taciz, küfür, hakaret, mesajlarının sahiplerini savcılığa verdiğini duyurdu. 2014 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu’ndan temmuz ayında ayrılan Melis İşiten, sosyal medya hesabına gelen taciz mesajlarına tepki gösterdi.

MELİS İŞİTEN’DEN TACİZ İSYANI

Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Eşi Melis İşiten’den Taciz İsyanı

Melis İşiten, yaşadığı taciz durumunu, “Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım, ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim. Bu bir sapıklık. İfşa etmiyorum diye sessiz kalıyorum sanmanızı istemem sevgili sapıklar! Bir şeyin önüne geçilecekse sosyal medyada, ilk bunun geçilecek” ifadeleriyle paylaştı.

MELİS İŞİTEN KİMDİR?

Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Eşi Melis İşiten’den Taciz İsyanı

29 Haziran 1992 doğumludur. Melis İşiten konservatuvar mezunudur. Tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Ayrıca İpek Bilgin ile birlikte oyuncu koçu olarak çalışmalar yapmıştır. Reaksiyon, Evli ve Öfkeli, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde rol almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Uraz Kaygılaroğlu ile de Yedi Güzel Adam dizi setinde tanışmıştır. Çift 2014 yılında Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de düzenlenen sade bir tören ile evlenmişlerdir. 2016 yılının Kasım ayında Melis ve Uraz Kaygılaroğlu çiftinin bebekleri Ada dünyaya gelmiştir. 2019 yılının Temmuz ayında dostça ayrıldıklarını açıklamışlardır.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı