‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’

Uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra şarkıcılığa geçiş yapanAysu Baçeoğlu, geçtiğimiz gün kız kardeşiGünsu İnceile birlikte İstinyePark AVM’de görüntülendi.

Kısa süre önce yeni şarkısı ‘Tenkit’ çıkan Günsu İnce, “Sektörde var olup olmamak artık aranjör bir sevgilin olmasına bağlı. Ne kadar emek verirsek verelim, ne kadar iyi bir ekiple çalışırsak çalışalım, hatta ne kadar zor şartlarda para harcarsak harcayalım; bir şey fark etmiyor ve gördüğüm kadarıyla bu işler böyle yürümüyor” diyerek, çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’

Bir dönemin en ünlü mankenlerinden Aysu Baçeoğlu, AVM’de uzun süre sohbet edip yemek yediği kardeşi Günsu İnce’yi kalpten desteklediğini söyledi.

‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’

Günsu İnce’nin zor bir sektörde var olmaya çalıştığını belirten Baçeoğlu, “Sektörün içinde var olan ve olacak olan tüm isimler topluma örnek olmalıdır. 7’den 70’e herkesin takip ettiği insanlar çok daha dikkatli olmalı ve örnek teşkil etmeli. Kız kardeşim Günsu bu anlamda görgüsüyle, terbiyesiyle, bakış açısıyla ve müzik sektörüne vereceği emeklerle bir çok kişiye örnek teşkil edecek. Ben de sonuna kadar destekleyeceğim” dedi.

‘Ünlüyüm diye geçinip çok büyük paralar kazanıyorlar’

Aysu Baçeoğlu, “Ünlüyüm diye geçinen, ne iş yaptığı belli olmayan ve karşılığında çok büyük paralar kazanan insanlar giderek çoğalıyor. Belki daha da artacak ama sonra hepsi yok olacaklar” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı