Ünlülerin Tanıttığı Çaydan Zehir Çıktı!

Seda Sayan'dan Ece Erken'e, Ebru Yaşar'dan Hande Yener'e onlarca ünlü ismin tanıtımını yaptığı zayıflama çaylarının içerisinde ölümcül madde olduğu tespit edildi.

Gülben Ergen, Seda Sayan, Ece Erken, Deniz Akkayai Yeliz Yeşilmen, Gonca Vuslateri, Ebru Yaşar, Seda Akgül gibi ünlü isimlerin sosyal medyadan tanıtımını yaptığı zayıflama çaylarının içerisinde öldürücü madde bulunduğu tespit edildi.Yapılan tahliller sonucu, bu ürünlerin içerisinde doz aşımında ölüme sebep olabilen “Sildenafil” gibi çok sayıda uyuşturucu etkisi de yapabilecek olan maddeler olduğu ortaya çıkarıldı.


14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri bu ürünleri yapan onlarca farklı firmaya, operasyon düzenledi. Operasyonlarda, ünlü isimlerin tanıtımını yaptığı Teff Tohumlu Çayları üreten firmanın yöneticilerinin de bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı.

Ünlü isimlerin güvencesiyle satılan bu çaylar hakkında ise piyasadan toplama kararı çıkarıldı. Sosyal medyadan, insanların güvenini kazanarak bu çayları zayıflatma vaadiyle tanıtan ünlü isimler hakkında bir işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı