Ünlülerin Modası Geçmeyen Kıyafetleri

Günümüz modasının, aynı elbiseyi iki kez giymenin yanlış olduğu düşünüldüğü gibi çok katı kuralları vardır. Bu duruma aykırı davranan ünlüler haberimizde..

Ünlüler bir kıyafeti bir daha giymemekle övünürler. Aslında bu bazen modanın katı  kuralları nedeniyle bazen de insanların eleştirileri nedeniyle olur. Ünlülerin çoğu bu gereklilikleri yerine getirir Ancak bazıları cesurca onları ihlal etmiş görünüyor. Aslında bu fotoğraflara bakınca modası geçmiş diye bazı kıyafetleri erkenden elden çıkarmak, birine vermek, atmak gibi şeyleri yapmaktan vazgeçebiliriz. Kim bilir belki de yıllar sonra, şimdi yakıştığından daha çok yakışır size 🙂


1.Cate Blanchett

Bu Hollywood oyuncusu, bir Kırmızı Halı töreni için zahmetsizce aynı kıyafetleri iki kez giyebilir. Altın Küre’nin töreni için Ocak 2014’te bu harika Armani elbisesini giydi ve 4 yıl sonra Cannes’da aynı elbiseyle göründü.

2. Anna Wintour

Olduğu gibi şaşırtıcı, Vogue’un editörü ve moda dünyasındaki en etkili figürlerden biri sık sık elbiselerini 2 kez giyer. 2012 yılında, İngiltere Başbakanı’nın resepsiyonunda, daha önce bir Met Gala etkinliğinde 3 yıl önce ortaya çıkardığı kıyafeti giymişti.


3.Helena Bonham Carter

2012 yılında Londra Film Festivali’nde, bir yıl önce giydiği elbiseyi giymişti, sadece farklı bir saç modeli ve aksesuarları ile.

4.Victoria Beckham

Birçok insanın tarzını örnek aldığı ünlülerden birisi de Beckham. Fakat aynı kıyafetleri iki kez giymekte yanlış hiçbir şey görmüyor ve onları nasıl etkili bir şekilde kullanacağını biliyor ve bu fotoğraflarını sosyal medyada sıkça paylaşıyor.

5. Michelle Obama

ABD’nin eski First Lady’si aynı elbiseyi iki kez giyse bile her zaman harika görünüyordu. Böylece, Eylül 2010’da Michelle, New York’taki bir etkinlikte çiçek desenli siyah bir elbiseyle göründü ve 2 yıl sonra, aynı elbiseyi Arlington’a yaptığı resmi ziyarette giydi.

Ayrıca, bu parlak elbiseyi iki kez giydi, sadece saçlarını ve boynundaki inci ipliklerini değiştirdi.

6. Kate Middleton

Cambridge Düşesi dünyaya ve İngiltere’ye pratik ve tasarruflu biri olduğunu kanıtladı. Çok pahalı markalardan olmayan kıyafetleri seviyor ve 2 hatta 3 kez kıyafet giyiyor. Alexander McQueen’den gelen bu elbise, Prens Harry ve Meghan Markle’ın düğününde görünmeden önce iki kez Kate tarafından giyilmişti.

7. Meghan Markle

Büyük çizgili bu elbise, 2018 sonunda Sidney’i ziyaret ettiğinde Meghan Markle tarafından giyildi. Bir yıl sonra, yine Güney Afrika’da tekrar

giydi.

8. Meryl Streep

2009’da aktris, 1979’da Oscar töreni için giydiği bir elbise giyen bir BAFTA etkinliğinde ortaya çıktığında bir sıçrama yaptı. O zamandan beri Meryl dünyaca ünlü bir aktris haline geldi, birçok ödül kazandı ve 4 çocuğu oldu.  30 yıllık elbise, ilk giydiğinden daha fazla dikkat çekti.

9. Kim Kardashian and Kris Jenner

Bazen annelerin ve kızların elbiselerini paylaşmaları söz konusu.  Kardashian-Jenner ailesi gibi şık ve zengin bir aile bile bunda yanlış bir şey görmüyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı