Ünlülerin Daha Önce Duymadığınız Hastalıkları

Hayatımızın bir noktasına dokunmayı başaran ve televizyonlarda, konserlerden ve çeşitli sosyal medya organlarından takip ettiğimiz ünlülerin de geçmişte yaşadıkları ve bugün de yaşamaya devam ettikleri hastalıklar var. Ünlülerin, duyunca şaşıracağınız hastalıkları haberimizin detayında.

Birçoğumuz televizyon karşısındayken, ünlülerin doğduğu günden beri kusursuz ve yetenekli olduğuna inanırız. Bu, tabi ki böyle değil. Geçmişte fazla kiloları yüzünden rahatsızlık geçirenler, bugün hala geçirmekte olanlar ve aklınıza gelmeyecek birçok hastalık, bizler gibi birer insan olan ünlülerin de başına gelmiş ve gelmeye devam ediyor.

BENSU SORAL

16 yaşındayken aşırı kilolu olan Bensu Soral, babasının ”Çok kilolusun” sözleri yüzünden 3 kez baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılmış. Epilepsi teşhisi koyulan güzel yıldızın epilepsi olmadığı ise 1 yıl sonra anlaşılmış. Kalp problemi yaşayan güzel yıldız, doktor kurbanı olmuş.

GÖKHAN OĞUZ

Vertigo’yu hayatının her anında, her an yaşama riski olan Athena Gökhan, O Ses Türkiye programında da bir kaç kez yayına katılamamıştı.

ASLI ENVER

Güzel oyuncu disleksi hastalığıyla mücadele ediyor. Normal şartlarda yarım saatte okunacak bir metni 5-6 saatte okuyan güzel oyuncu, okuma güçlüğü çekiyor.

SEDA SAYAN

Troid bezi hastalığı olan Sayan, aç kalamıyor. Aç kalınca rahatsızlanan ve baygınlık geçiren ünlü isim, bu hastalığına çare bulabilmiş değil.

BEYAZIT ÖZTÜRK

Bademcikleriyle başı dertte olan ünlü komedyen, en ufak soğukta boğazlarını üşütüp doktora gitmek zorunda kalıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı