Ünlülerin astroloğu Kassandra’nın iç karartan 2022 yılı kehanetleri

Geleceğe duyulan bu merak hissi pek çok kahinin ortaya çıkmasını sağladı. Tarihin en ünlü kahinleri Nostradamus ve Baba Vanga olarak biliniyor. Ancak son dönemde astrolojik öngörüleri sayesinde Kassandra da takip edilen isimlerden oldu. Ünlülerin kahini olarak kabul edilen Kassandra, 2022 yılına ilişkin öngörüleriyle herkesi şaşırtmayı başardı.
Takip et
Ünlülerin astroloğu Kassandra’nın iç karartan 2022 yılı kehanetleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlülerin astrologu olarak ünlenen ve kimliğini gizlemeyi tercih eden Kassandra hakkında kesin bilgiler bulunmuyor. Doğum yeri, tarihi ve gerçek varlığına dair bilgileri paylaşmayı reddeden Kassandra, ortaya attığı kehanetlerle adından söz ettiriyor. Kassandra’nın söylediklerinin bir bir çıkması ise ona olan merakı daha da perçimliyor. Ünlü astrolog son olarak 2022 yılında insanlığı ve Türkiye’yi bekleyen olaylar hakkında açıklamalar yaptı.

ORMAN YANGINLARI VE DEPREMLER

Ünlü astrolog Kassandra, 24 Haziran tarihinde Türkiye’de orman yangınlarının çıkacağını ve Amerika’da 8.2’lik deprem gerçekleşeceğini söylemişti.

Bazı depremler paniğe neden olacak. Yurt dışında şiddetli depremler meydana gelecek. Can kaybı yaşanmaması teselli kaynağı olacak.” şeklinde konuşmuştu.

DİĞER KEHANETLERİ MERAK UYANDIRIYOR

Kassandra, orman yangınları ve depremlerin yanı sıra Türkiye’de ünlü bir sanatçının vefat edeceğini söyledi. Aynı zamanda İstanbul ve İzmir özelinde 2022 yılı için de bir kehanette bulundu. Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşacağını belirtti. Kehanetini desteklemek için Kassandra, “Gökyüzünde bir bomba patlayacak ve bu kuvvetli yağışlara neden olacak. Bu bölgelerde sel felaketi sinyalleri görüyorum” dedi.

Büyük boyutta depremlerin Türkiye’de meydan gelebileceğini söz eden Kassandra, insanlığın depremle mücadeleye başlayacağını dile getirdi. Deprem korkusunun insanları esir alacağından söz eden Kassandra, “İlerleyen yıllarda koronavirüs benzeri salgın hastalıklar yeni türleriyle karşımıza çıkacak.” diye konuştu.

ULUSLARARASI GERGİNLİK ARTIYOR

Ülkeler arasında gerginliklerin artacağını söyleyen astrolog, bu gerginliklerin gözdağı ile sınırlı kalacağını ifade etti. Yeni bir dünya savaşının henüz öngürülerinde yer almadığını belirten Kassandra, “Soğuk savaş olarak nitelendirebileceğimiz bir çekişme olacak. Ülkeler kendi çıkarlarını korumak için kimi zaman sessiz kalmayı tercih edecek” ifadelerini kullandı.

SALGIN BİTSE DE YENİ VİRÜSLER ORTAYA ÇIKACAK”

Yıldızlar bana 2021 yılının son aylarında koronavirüsün etkisini yitirebileceğini müjdeledi. Ama bu müjdeye sevinmem kursağımda kaldı. Çünkü 2021 yılında da can kayıplarına neden olan başka virüsler ortaya çıkabilir” dedi.

Ülkeler arasında krizlerin 2021 yılında da devam edeceğini belirten Kassandra, “Bir çok ülke arasında gerginlikler üst sınıra çıkacak gibi gözüküyor. Ama bu gözdağından öteye geçmeyecektir. Çünkü diğer ülkeler böyle bir kafa tutmanın savaşa dönüşmesine izin vermeyecektir.

Özellikle doğal kaynaklardan dolayı bazı ülkeler yine birbirlerine kuvvet gösterisi düzenleyebilir. Ama sonuç olarak bunlar ağız dalaşından öteye gitmez diye düşünüyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.