adplus-dvertising

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

30 Ağustos 2022, 13:10 tarihinde eklendi
Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın başkomutan olarak yönettiği Büyük Taarruz verilen çetin mücadelenin ardından zaferle sonuçlandı. Bu özel günü ünlüler sosyal medyadan kutladı. İşte Tarkan, ebru Gündeş, Kenan Doğulu ve birçok ünlünün 30 Ağustos mesajları....
Takip et
Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Büyük zaferin üzerinden tam 100 yıl geçti ancak bu öyle bir zafer ki sonuçları ve önemi ile Türk milleti tarafından sonsuza kadar kutlanacak. Ünlü isimler de bu kutlu günde sosyal medya hesaplarını mesajlarını paylaştı.

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

ACUN ILICALI
30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yıl dönümünü kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

ESER YENENLER
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

KENAN DOĞULU
100 yıl önce bugün büyük bir mücadeleyi zafere dönüştürerek tarihin akışını değiştiren, tüm kahramanlarımızı ve Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle anıyorum.

Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları Ünlülerin 30 Ağustos paylaşımları

HÜLYA KOÇYİĞİT
30 Ağustos 1922 de uğruna savaştığımız bu toprakların ezeli ve ebedi vatanımız olduğunu bütün dünyaya kesin ve kalıcı bir zaferle ilan edilmiştir. Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden doğuşunun, tarih sahnesine yeniden çıkışının ilanıdır. Büyük Zafer’in 100. yılında Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanımız, bayrağımız ve bağımsızlığımız uğrunda can veren şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.