Ünlü Youtuber Deli Mi Ne Sahaya Daldı! Takipçi Sayısı Giderek Düşüyor

Liverpool ile Chelsea arasında İstanbul Vodefone Park’ta oynanan UEFA Süper Kupa Final maçında ünlü Youtuber ‘Deli Mi Ne’ sahaya daldı.

Deli Mi Ne adlı Youtube kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, UEFA Süper Kupa Final maçında sahaya daldı. UEFA’nın bu tarz olaylarla ilgili daha önce aldığı karar nedeniyle görüntüler canlı yayına aktarılmadı. Önce sahanın orta bölümüne doğru koşan ve yerde kayarak şov yapmaya çalışan Youtuber, daha sonra güvenlik güçleri tarafından kale sahası içerisinde yakalandı.
Ünlü Youtuber Deli Mi Ne Sahaya Daldı! Takipçi Sayısı Giderek Düşüyor

İMAJIMIZI ZEDELEDİ

Tüm dünyanın takip ettiği maçın 1 dakikalık duraklamasına sebep olan ve Türkiye’nin imajını zedeleyen bu harekete sosyal medyadan da büyük tepkiler yağdı. Ali Abdülselam Yılmaz sahaya maçın 14’üncü dakikasında giriş yaptı.

TAKİPÇİLERİ ABONELİKTEN AYRILIYOR

Hoş olmayan görüntülerin ardından Ali Abdülselam Yılmaz’ın Youtube kanalı aboneleri tarafından terkedilmeye başladı. Twitter üzerinden atılan yüzlerce tweet ile birlikte “Kanalın aboneliğini bırakıyoruz” kampanyası başladı. Yılmaz’ın sahaya girmesinden bu yana toplam 61 bin abone kaybettiği ve düşüşün giderek hızlandığı görüldü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı