Ünlü Yıldızın, 3’lü Cinsel İlişki Fantezisi Ayrılık Getirdi

Ünlü yıldız Ashton Kutcher’ın kendisinden 15 yaş büyük eski eşi, 3’lü seksin ihaneti getirdiğini söyledi. 3’lü seksin Ashton Kutcher’ın isteği olduğunu söyledi.

Amerikalı yıldız isim Demi Moore, boşandığı eski eşi Ashton Kutcher’ın grup seks fantezisi olduğunu ve bütün karşı gelmelere rağmen iki kez bu isteğe boyun eğmek zorunda kaldığını söyledi. 3. bir kişiyi yataklarına aldığını söyleyen Demi Moore, bu durumun iki kez yaşandığını ve Ashton Kutcher’ın kendisini aldatmasına bu olayın sebep olduğunu söyledi.

Ünlü Yıldızın, 3’lü Cinsel İlişki Fantezisi Ayrılık Getirdi
Ashton Kutcher – Demi Moore

Ünlü Yıldızın, 3’lü Cinsel İlişki Fantezisi Ayrılık Getirdi

ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİYİ YATAĞIMIZA ALMAYACAKTIK

Demi Moore, kendisinden 15 yaş küçük olan Ashton Kutcher’ın sürekli 3lü seks yapmak için kendisine baskı uyguladığını ve bu durumun kendisini hep huzursuz ettiğini söyledi. 15 yaş küçük olan kocasının, aldatma olayını bu 3’lü fantezilerden sonra gerçekleştirdiğini söyleyen Moore, ”3’lü sekse asla izin vermemeliydim.” dedi.

Öte yandan kendisinden 15 yaş küçük olan biriyle evli olmasının  kendisine enerji verdiğini de söyledi. Ashtın Kutcher, Demi Moore’u Britney Jones ve Sara Leal ile aldatmıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı