Ünlü Sunucu Burcu Esmersoy Eşinden Ayrılıyor

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaları ile gündeme gelen Burcu Esmersoy, bir yıl önce evlendiği eşi Berk Suyabatmaz’dan ayrılıyor.

Magazin camiasından sık sık gelen boşanma haberlerine bir yenisi daha eklendi. 2018 yılında iş insanı Berk Suyayatmaz ile New York Türk Başkonsolosluğu’nda dünya evine giren sunucu Burcu Esmersoy boşanıyor. Hakkında çıkan boşanma haberlerinin ardından açıklama yapmayan Esmersoy’un anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi.


Dün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Esmersoy, muhabirlerin boşanma ile ilgili kendisine yöneltilen sorularını yanıtsız bıraktı. Esmersoy “Eşinizden ayrılacağınız söyleniyor, neden ayrılıyorsunuz” sorusuna “Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.” dedi. Sunucu en son yaptığı açıklamada boşanmanın bebek ya da aldatma kaynaklı olmadığını söyleyerek evliliği yürütemedikleri için ayrıldıklarını açıkladı. Ünlü sunucunun Suyabatmaz’dan  nafaka ve tazminat talep etmediği de öğrenildi.Öte yandan çiftin mahkemesinin eylül ayında görüleceği alınan bilgiler arasında.

NE DEMİŞTİ?

Esmersoy, yakın zamanda verdiği bir röportajda söylediği sözlerle gündeme gelmişti. Başarılı sunucu açıklamalarında “Kocanla da olsa aynı evde yaşamak gerçekten zor. Ayrı evlerde yaşanmalı bence. İnsan zaman zaman yalnız kalmak istiyor” ifadelerini kullanmıştı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı