adplus-dvertising

Ünlü Şarkıcı Şokta! İcra Kapıda

Ünlü şarkıcı Emre Kaya, yaşadığı haciz olayıyla şoka uğradı. Şarkıcının anlaşma yaptığı organizatörden aldığı 70 bin TL'yi geri ödemediği için evine haciz geldiği öğrenildi.
Takip et
Ünlü Şarkıcı Şokta! İcra Kapıda
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre, şarkıcı Emre Kaya’nın 1 yıllık organizatörlüğünü üstlenmek için kendisiyle ve menajeriyle İstanbul Şişli’de bulunan bir mekanda görüşen Organizatör Hasan Özdemir, kapora olarak verdiği 30 bin TL ile daha sonra gönderdiği 70 bin TL’yi geri alamadığı için mahkemeye gitti.

ÖZDEMİR, ”SÖZLEŞMEYİ GÖNDERMEDİLER”

Organizatör Hasan Özdemir’in verdiği bilgilere göre, ilk etapta Emre Kaya’nın menajeri Gizem Sazcı’ya 30 bin TL kapora verdi. Kendisine sözleşmenin gönderilmesini isteyen Özdemir, uzun süre yanıt alamadı ve farklı sebeplerden dolayı sözleşmenin kendisine verilmediğini belirtti.

Menajer Sazcı, sözleşmenin gönderilmesi için paranın tamamının gönderilmesi gerektiğini söyledi. Özdemir’in bu iddiasında, menajer Sazcı’ya 70 bin TL daha para gönderdiği fakat sonrasında menajer Gizem Sazcı ve şarkıcı Emre Kaya’ya hiçbir şekilde ulaşamadığı öğrenildi.

İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvuran Özdemir,  verdiği paraya karşılık 79 bin 100 lira talep etti. Özdemir’in bu başvurusu sonrasında şarkıcı hakkında icra takibi başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.