adplus-dvertising

Ünlü şarkıcı Leman Sam isyan etti! ”Dışkısını ona yedirmek isterdim!”

Geçtiğimiz günlerde toplu taşıma kullanarak İstanbul’u gezen köpek Boji’nin, metro ve tramvay hatlarına dışkısını bıraktığı iddia edilmiş ancak gerçek kamera kayıtlarıyla ortaya çıkmıştı. Bir vatandaşın, dışkısını cebinde taşıyarak koltuğa sürdüğü görüntüler, sosyal medyada infial yaratmış, akıl almaz kumpası kuran vatandaşa tepki yağmıştı. Ünlü şarkıcı Leman sam, Fatih Altaylı’ya verdiği röportajda, Boji’ye iftira atan şahısla ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu.
Takip et
Ünlü şarkıcı Leman Sam isyan etti! ”Dışkısını ona yedirmek isterdim!”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fatih Altaylı’nın Bire Bir programındaki konuğu, bu hafta ünlü şarkıcı Leman Sam’dı. Sam, Türkiye’yi sarsan Boji olayı hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, Boji’ye iftira atan şahıs için, ”Dışkısını ona yedirmek isterdim” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Leman Sam isyan etti! ”Dışkısını ona yedirmek isterdim!”

”LİNÇ EDECEKLER, UMRUMDA DEĞİL”

70 yaşındaki ünlü şarkıcı Leman Sam, kendisini hayvanların safında gördüğünü belirterek, Boji’ye atılan akılalmaz tuzak hakkında şu ifadeleri kullandı:

Ben bu konuda çok umutsuzum. Bu işler yasayla olmaz. Önce vicdan, sonra kültür ve aileler de bu konuda çok önemli. Boji olayına çok takıldım. İyi ki kamera varmış. Burada da söylemek istiyorum. Gerçekten o adamı bulup bir barınağa götürüp elimde bir kaşıkla, çocukların (köpeklerin) dışkılarını yedirmek isterdim. Şimdi ben bunu söyleyince beni linç edecekler, umurumda değil.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.