Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın ‘tekerlekli sarayı’ sokaklarda ilgi odağı oldu

Geçen hafta eşi Hailey Baldwin Bieber ile çıktığı gece gezmesinde fütüristik Rolls Royce’u ile bütün bakışları üzerinde toplayan Justin Bieber, bu kez ise kelimenin tam anlamıyla tekerlekli bir saray olan tur otobüsüyle ilgi odağı oldu
Takip et
Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın ‘tekerlekli sarayı’ sokaklarda ilgi odağı oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, geçen hafta eşi Hailey Baldwin Bieber ile birlikte çıktığı gece gezmesinde fütüristik Rolls Royce’u ile bütün bakışları üzerinde toplamıştı. Bu kez ise kelimenin tam anlamıyla “tekerlekli bir saray” olan tur otobüsüyle Los Angeles sokaklarında yine ilgi odağı oldu.

27 yaşındaki Justin Bieber, dün Beverly Hills’te objektiflere takıldı. Pandeminin ilk döneminde Hailey Baldwin Bieber ile tatile çıktığı bu tur otobüsü bu kez de şehrin sokaklarındaydı. Objektiflerin uzun süre takip ettiği otobüs, yanından geçip giden diğer araç sürücülerinin de dikkatini çekti.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın ‘tekerlekli sarayı’ sokaklarda ilgi odağı oldu

Justin Bieber bir ara otobüsten inip kendisini görüntüleyen fotoğrafçılara poz verdi. Daha sonra da yapacak çok işi olduğunu belirterek otobüse binip yoluna devam etti. Justin Bieber’ın bu tur otobüsü, pandeminin ilk dönemlerinde de gündeme gelmişti. Bieber ve eşi bu otobüsle güvenli bir tatile gitmişti. Utah’ta doğanın kollarında tatil yapan çift, kalabalıklardan uzakta, ıssız koylarda tatilin keyfini çıkarmıştı.

Justin Bieber’ın tur otobüsü deyim yerindeyse bir tekerlekli saray. İçinde geniş bir oturma alanı bulunuyor. Bu oturma alanında da üç tane geniş ekran TV yer alıyor. Zeminden ısıtmalı lüks otobüsün kızıl ötesi saunası ve şöminesi de var. Otobüste aynı zamanda çok geniş bir yatak odası da bulunuyor. Gösterişli banyo ve mutfak kısmı da Bieber’ın tur otobüsünde yer alan diğer ayrıntılar.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın ‘tekerlekli sarayı’ sokaklarda ilgi odağı oldu

Justin Bieber, geçtiğimiz hafta da eşi Hailey Baldwin ile çıktığı bir gece gezmesinde elektrikli Rolls Royce’u ile dikkat çekti. Bieber, bu lüks aracı da 330 bin dolar harcayarak fütüristik bir görünüme büründürdü. Bieber çiftinin yeni aracının 72 milyon dolar olduğu belirtildi. Bieber’ın lüks markalardan oluşan servet değerinde bir otomobil koleksiyonu bulunuyor. Bieber’ın toplam serveti ise geçen yıl itibariyle 285 milyon dolardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.